ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Zatlanka Apartmány


Kategorie: apartmán
město / kraj: Praha
Adresa: Na Zatlance 4, CZ-150 00 Praha 5

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: zatlanka@mail.ohp.cz

-

Zatlanka Apartmány Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* Apartment * bathroom * TV * kitchen facilities


Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha Zatlanka Apartmány Praha

Popis:

Zatlanka Apartmány se nachazi ve velmi komfortní  budově v Praze 5. Apartmány jsou dokonalé  pro rodiny a zkupiny kamarádů. Stanice metra Anděl a zastávka tramvaje jsou 200 metrů pěšky. Nejbližší  autobusová  zastávka Santoška je ve vzdalenosti 100 metrů. Všichni  apartmány jsou vybaveny kabelovou televizi, WiFi internetem a kuchyní. Okna všech apartmán vedou do dvorečka. Během svátků (Vánoce, Velikonoce) ceny jsou  větší o 50%. Když rezervace se udělá pro 8 a více dní, platí sleva.

Apartmány
Apartmány 24.
Jsou to dvoupokojove apartmány pro 2 osoby. Pohodlný nábytek, lednička, mikrovlnka, pračka, myčka na nádobí, pec, indukční sporák a kuchyňské  nádobí.

Apartmány 41.
Jsou to dvoupokojove apartmány pro až 4 osoby. Pohodlný nábytek, lednička, mikrovlnka, myčka na nádobí, pec, indukční sporák a kuchyňské nádobí.

Apartmány 31.
Jsou to apartmány pro 2 osoby. Pohodlný nábytek, lednička, mikrovlnka, pec, indukční sporák a kuchyňské nádobí.

Apartmány 22.
Jsou to studio apartmány s velkým balkónem pro až 3 osoby. Pohodlný nábytek, lednička, mikrovlnka,  indukční sporák a kuchyňské nádobí.

Parkoviště
V budově je podzemní  parkoviště: 15 euro/den. Muže se také parkovat venku kolem domu  pokud tam budou volná místa.

Internet
WiFi internet zdarma.

Slevy pro dětí
Děti do 7 let bydlí  zdarma. Děti od 8 do 15 let mají slevu 15 až 50%. Se muže půjčit dětskou postýlku zdarma.

Speciální nabídky!

Jestly zůstanete nejméně 7 nocí v jednom z našich apartmánu, obdržíte speciální slevu z denních cen. Prosím pošlete poptávku a dostanete od nás detaily a speciální ceny pro dlouhodobé pobyty.

Ceny:

Měnový konvertor


 apartment 24  apartment 41  apartment 31  apartment 22  Transfer z letiště
1-4 

60
60
60
40
22


Cena ne obsahuje snídani.

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}