ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Victoria


Kategorie: * * *
město / kraj: Plzeň
Adresa: Borská 19, 301 00 Plzeň, Česká Republika

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: victoria@mail.ohp.cz

-

Hotel Victoria


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * radio in room * telefon * refrigerator * trezor * balcon * restaurace * bar * salons * buffet breakfast * vlastní zahrada * internet * elevator * fitness room * massage * bicycle rental * parkoviště


Hotel Victoria Hotel Victoria Hotel Victoria Hotel Victoria Hotel Victoria Hotel Victoria Hotel Victoria Hotel Victoria Hotel Victoria

Popis:

Hotel Victoria v Borské ulici v Plzni byl vybudován v roce 1992. Jedná se o renovovaný měš?anský dům ze začátku dvacátého století, který se nachází na kraji městského centra asi 10 minut pěšky od středu města.

Hotel je moderně a stylově zařízen. Naši hostémohou využít vybavení 56 pokojů, z toho 17 jednolůžkových (u 3 pokojů s možností přistýlky) a 39 dvoulůžkových (u 14 pokojů s možností přistýlky). Každý z pokojů má kompletní sociální zařízení, kabelovou televizi, rádio, ledničku a telefon s přímou volbou, 10 pokojů má balkon. V několika pokojích je k dispozici trezor. Pro náročnější klienty je připraveno pět apartmá. Nabízíme také nekuřácké pokoje.

Stravovací služby zajiš?uje restaurace (70 míst) a bar s celodenním provozem. Snídaně jsou realizovány formou studeného i teplého bufetu. Součástí restaurace je také malebný salónek pro 12 - 14 osob. Hosté mohou být na požádání obslouženi naším personálem až na pokoj. Zahradní altán s celoročním provozem pro 30 osob je klidným prostředím k pořádání různých seminářů, společenských garden - party (včetně grilování), svateb, oslav apod. V letní sezóně lze využít stylově upravené zahrady k příjemnému posezení. Další možnosti poskytuje hala v přízemí hotelu, často využívaná k obchodním jednáním, prezentacím a vernisážím.

V objektu je samozřejmě výtah. K dispozici je rovněž internetová místnost. Sportovně založení hosté mohou využít fitness, masáže nebo si mohou zapůjčit horská kola; také poskytujeme prostory pro uschování jízdních kol. Své volné chvíle mohou trávit při hře billiardu.

Přímo před hotelem je poměrně rozsáhlé parkoviště, které je běžně dostupné. Pro větší bezpečnost vozidel našich klientů rezervujeme místa na vlastních hlídaných parkovištích (pouhých 100 m od našeho hotelu). Stanice MHD se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Nezapomínáme ani na majitele psů, jejichž miláčkům je vstup povolen.

Služby: kabelová televize, rádio, lednička, telefon, trezor, balkón, nekuřácké pokoje, restaurace, bar, salónek, snídaně: švédský stůl, pokojová služba, zahrada, zahradní altán, výtah, internetová místnost, fitness, masáže, půjčování horských kol, uschování jízdních kol, billiard, parkoviště

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový 
v celém roce
40
60
80

Rezervace - kapacita volných pokojůCena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}