ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Pension U Lilie


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Liliová 332/15, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: ulilie@mail.ohp.cz

-

Pension U Lilie Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * bathroom * telefon * internet


Pension U Lilie Praha Pension U Lilie Praha Pension U Lilie Praha Pension U Lilie Praha Pension U Lilie Praha Pension U Lilie Praha Pension U Lilie Praha

Popis:

Pension U Lilie je tříhvězdičkový, rodinný pension na Praze 1, pouze pár kroků od Karlova mostu a Královské cesty. Nabízíme prostorné pokoje, společenskou místnost ve které je k dispozici internet pro hosty a bezplatný bezdrátový připojení na internet v celém hotelu. Máme také italsou restauraci s širokým výběrem českých vín.

Pokoje
K dispozici máme 17 pokojů: 14x dvoulůžkových a 3x jednolůžkových pokojů. Každý pokoj má svou koupelnu, SAT-TV, telefon, bezplatný, bezdrátový internet a ledničku. Některé dvoulůžkové pokoje mají 2 jednotlivá lůžka. Check-in je od 14:00 hodin a check-out je do 12:00 hodin. Ubytování pro děti do 6 let je zdarma.

O Pensionu U Lilie
Naše recepce je otevřená non-stop. Cena pokojů obsahuje i snídani. Italská restaurace Vám nabízí italské a české pokrmy, česká vína, piva a různé druhy kávy. Za teplého počasí je možnost posezení na zahrádce, která se nachází ve dvoru.

Z Pražského letiště autobusem č. 119 do stanice Dejvická, dále metrem A do stanice Staroměstská. Vystupte z metra a jděte podél řeky směrem ke Karlovu mostu ulicí Křížovnická. U Karlova mostu zahněte doleva ulice Karlova. Dále první ulice doprava z Karlovy ulice je Liliová. Tam najdete náš pension. Také si můžete objednat levný transfer z letiště do Pensionu U Lilie na následující stránce: Levný transfer z pražského letiště.

Z Hlavního nádraží metrem do stanice Muzeum, pak přestupte na trasu A (zelená) do stanice Staroměstská. Vystupte z metra a jděte podél řeky směrem ke Karlovu mostu ulicí Křížovnická. U Karlova mostu zahněte doleva ulice Karlova. Dále první ulice doprava z Karlovy ulice je Liliová. Tam najdete náš pension.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový 
slivestr
55-60
60-80


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}