ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel U Kříže


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Újezd 423/20, CZ-118 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: ukrize@mail.ohp.cz

-

Hotel U Krize Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * TV * trezor * telefon * minibar * garage * klimatizace


Hotel U Krize Praha Hotel U Krize Praha Hotel U Krize Praha Hotel U Krize Praha Hotel U Krize Praha Hotel U Krize Praha Hotel U Krize Praha Hotel U Krize Praha

Popis:

Tříhvězdičkový Hotel U Kříže se nachází v srdci Malé Strany, 300 metrů od Karlova mostu (praha 1). Důležité památky Prahy jsou pouze pár kroků od nás. Historie hotelové budovy sahá až do 16. století. Nabízíme parkovací místa v garáži, klimatizované pokoje a 15% slevu v hotelové restauraci Trattoria Amedeo.

Ubytování
K dispozici máme 22 prostorných a moderních pokojů a apartmánů: 8x dvoulůžkových pokojů typu twin, 8x dvoulůžkových pokojů a dvoulůžkem (king-size), 2x dvoupokojových apartmánů a 4x dvoupodlahových apartmánů. 2 dvoulůžkové pokoje jsou speciálně zařízené pro tělesně postižené. Vybavení pokojů a apartmánů: SAT-TV, trezor, toaletní potřeby, psací stůl, telefon, minibar, klimatizace, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, kouřový hlásič a hlásič požáru. Některé pkoje jsou nekuřácké a protialergické. Check-in je od 14:00 hodin a check-out je do 12:00 hodin. Ve všech pokojíxch je k dispozici bezblatný Wi-Fi. Ubytování pro děti do 6 let je zdarma.

Služby
Recepce Hotelu u Kříže je otevřená 24 hodin denně a nabízí následující služby: směnárna, fax a kopírka, praní a žehlení osobního prádla, prodej suvenírů a občerstvení. V hotelu dále najdete lobby bar, konferenční místnost, restauraci a PC kout s bezplatným internetem. Parkovací místa v garáži stojí 18 EURO/den. Snídaně podáváme v restauraci každé ráno od 7:00 do 10:00 hodin.

Plně vybavená konferenční místnost (25 m2) s kapacitou 30 osob se nachází v přízemí hotelu vedle restauraci.

Objednejte si levný transfer z letiště do hotelu tady: levné taxi z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  apartmán 
slivestr
39-49
49-59
69-79


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}