ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Tivoli


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Sokolská 48, CZ-120 00 Praha 2

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: tivoli@mail.ohp.cz

-

Hotel Tivoli Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * internet * klimatizace * telefon * SAT TV


Hotel Tivoli Praha Hotel Tivoli Praha Hotel Tivoli Praha Hotel Tivoli Praha Hotel Tivoli Praha Hotel Tivoli Praha Hotel Tivoli Praha Hotel Tivoli Praha Hotel Tivoli Praha Hotel Tivoli Praha

Popis:

Tříhvězdičkový Hotel Tivoli se nachází v Praze 2. V béízkosti hotelu najdete stanice metra C I. P. Pavlova, Národní muzeum, Václavské náměstí a Kongresové centrum.

Pokoje
K dispozici máme 31 pokojů. Ve všech pokojích najdete koupelnu s vanou nebo se sprchou, wc, fén, Internet zdarma, SAT-TV, telefon, klimatizaci, minibar a bezpečnostní schránku. Nabízíme jednolůžkové, dvoulůžkové/twin a trojlůžkové pokoje. Cena pokojů obsahuje také snídani.

Další informace o Hotelu Tivoli
Recepce hotelu je otevřena 24 hodin denně. Náš hotel dále nabízí lobby bar s připojením na internet, hlídanl parkoviště v blízkosti hotelu (19 EURO/den) a hotelové fitness. Náš personál na recepci poskytuje veškeré informace týkající se Prahy a pobytu a zajistí vám průvodce po Praze či další služby. V hotelu najdete také prostor na zavazadla, WiFi zdarma a internetový kout.

Transfer z letiště do Hotelu Tivoli si můžete objednat na následující stránce: Taxi z letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  dvoulůkový
(oddělené postele) 
 trojlůžkový 
v celém roce
-
-
-
-


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}