ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Tiepolo


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Duškova 18, CZ-150 00 Praha, Česká Republika

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: tiepolo@mail.ohp.cz

-

Hotel Tiepolo Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * buffet breakfast * rent a car * pets allowed * bathroom * telefon * internet * TV * trezor


Hotel Tiepolo Praha Hotel Tiepolo Praha Hotel Tiepolo Praha Hotel Tiepolo Praha Hotel Tiepolo Praha Hotel Tiepolo Praha Hotel Tiepolo Praha Hotel Tiepolo Praha Hotel Tiepolo Praha Hotel Tiepolo Praha

Popis:

Hotel Tiepolo, který se nachází v Praze 5, má otevřenou recepci nonstop. Nabízíme příjemné pohostinství a péči našich zaměstnanců během vašeho pobytu.

Naše pokoje
Standardní pokoje jsou moderně a elegantně vybavené. Mají vlastní koupelnu, kuchyň s ledničkou a sporákem, obývací pokoj se dvěmi postelemi pro jednoho nebo manželskou postel  a pohovkou. Pokoje mohou mít kapacitu 4 lidí. Dále v pokoji: telefon, wi-fi, satelit a trezor.

Kvalitnější pokoje jsou prostornější a prosvětlenější. Mají vlastní koupelnu, kuchyň, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a pokoj s manželskou postelí. Maximální kapacita je 5 lidí.

Naše služby
Hotel Tiepolo nabízí následující služby: snídaně od 07-10, čisté ručníky každý druhý den, jízdenky a vyhlídkové jízdy, půjčovnu aut, alkoholické i nealkoholické nápoje, zdarma mapu Prahy, uskladnění zavazadel, žehlení. Domácí mazlíčci jsou povoleni po předchozí domluvě. Máme také místa na parkování.

Můžete si také objednat levný odvoz z letiště přímo do hotelu a naopak.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový  čtyřlůžkový  jednolůžkový superior  dvoulůkový
superior 
 trojlůžkový superior  Transfer z letiště
1-4 
top noci
45
50
70
99
88
110
129
22


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}