ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Santini Residence


Kategorie: * * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Nerudova 211/14, CZ-118 00 Praha 1, Česká Republika

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: santiniresidence@mail.ohp.cz

-

Santini Residence Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * telefon * internet


Santini Residence Praha Santini Residence Praha Santini Residence Praha Santini Residence Praha Santini Residence Praha Santini Residence Praha Santini Residence Praha Santini Residence Praha Santini Residence Praha Santini Residence Praha Santini Residence Praha Santini Residence Praha Santini Residence Praha Santini Residence Praha Santini Residence Praha Santini Residence Praha Santini Residence Praha Santini Residence Praha

Popis:

Luxusní hotel Santini Residence se nachází v centru Prahy v jedné z nejkrásnějších ulic města, pouze pár kroků od Pražského hradu, Karlova mostu a dalších památek. Historie budovy sahá až do 17. století.

Pokoje
Nabízíme vysoce kvalitní ubytování. K dispozici máme 8 vzdušných apartmánů a 1 executive pokoj. Vybavení: kuchyňský kout, mini-bar, kávovar/čajovar, LCD-TV, CD- a DVD přehrávač, telefon s přímou volbou, vysokorychlostní Internet (zdarma), žehlič kahot a trezor. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, fénem, toaletními potřeby, županem a pantoflemi.

V hotelu Santini residence se budete cítit jako doma. V pokojích se můžete procházet po vídeňských parketách s perskými koberci, relaxovat můžete v mramorové koupelně, usínat na královském lůžku s rozměry 2×2 metry s pohledem upřeným na žebrovou klenbu nebo na původní dřevěné malované stropy. Snídani vám přineseme až do postele nebo když jste usazeni na pohodlném sofa obklopeni nábytkem z citrusového dřeva. Poddejte se harmonii barev, půvabnému výhledu na malostranské červené střechy a obklopte se přepychem, který si zasloužíte.

Pokoj č. 3 - Elisabeth: medové odstíny, vznešené oblouky, 2 mramorové koupelny se sprhovým koutem a vanou, kuchyňský kout s jídelním stolem, 2 ložnice, výhled do atria. Vhodný až do 4 osob.

Pokoj č. 4 - Santin: tmavě modré odstíny, velice vzdušný, vyhřívaná mramorová stěna v koupelně, výhled do Nerudovy ulice a na originální fresku fontány v atriu.

Pokoj č. 5 - Jan: pomněnkově modré a zlaté barvy, dobová kachlová kamna, malované stropy s venkovskými motivy, královská postel, výhled do Nerudovy ulice.

Pokoj č. 6 - Veronika: největší pokoj, 2 mramorové koupely, prostorný obývací pokoj s dřevěným stropem, cihlovo-zlaté barvy, závěs s květinovým vzorem, výhled do atria.

Pkoj č. 7 - Antonie: tmavě modré a zlaté barvy, velmi elegantní, výhled na Morzínský palác (nynější sídlo Rumunské ambasády).

Pokoj č. 8 - Barbora: zlaté odstíny, malované stropy, výhled na budovu Akademie muzických umění.

Pokoj čr. 9 - Anna: květinové vzory na křeslech, světlé a teplé odstíny, dřevěné stropy, letní zahrádka, výhled na malostranské střechy.

Pokoj č. 10 - Ignac: malované, dřevěné stropy, veselé barvy a prosvětlená koupelna.

Pokoj č. 11 - Jana: vznešené červené barvy, freska, velká koupelna a kuchyň (s mikrovlnnou troubou, umývačem nádobí, ledničkou) 3. patro, výhled na barokní chrám Sv. Mikuláše, vhodný pro dlouhodobější pobyty.

Služby
Hotelová recepce jeotevřená 24 hodin denně. Náš personál je vám nepřetržitě k dispozici, připraven vyplnit všechna vaše přání. Na následující stránce si můžete objednat transfer z letiště do hotelu Santini residence Taxi z pražského letiště.

Mapu Prahy máme pro vás připravenou zdarma. Lékárnička vám je k dispozici 24 hodin denně v naší recepci. V případě potřeby si u nás můžete kdykoli zdarma uložit svoje zavazadla. Business centrum vám nabízí nepřetržitý přístup k vaší poště přes vysokorychlostní připojení k internetu, počítač s LCD monitorem, tiskárnu, přímou telefonní linku. Parkování v těsné blízkosti naší Residence.

Pokojová služba od 7: a do 23:00 hodin: studené a teplé nápoje a občerstvení. Praní, žehlení a čištění vašeho oblečení vám spolehlivě zařídíme do dalšího pracovního dne. Stroj na čištění obuvi je pro vás zdarma k dispozici v naší vstupní hale. Široký výběr televizních kanálů a zpravodajství 24 hodin denně. Jsme připraveni se postarat i o vaše nejmenší. Přestože máme zvířátka moc rádi, prostorové možnosti naší historické budovy jsou omezené. Kontaktujte nás, prosím, pokud váš mazlíček cestuje s vámi. Po rušném dni vám rádi zprostředkujeme odpočinek v nedalekém wellness centru.

Snídaně
Snídani vám servírujeme přímo do vašeho pokoje v hodinu, kterou si určíte. Snídaňová nabídka zahrnuje teplé nápoje (káva, různé druhy čajů), studené nápoje (minerální voda, různé druhy džusů), některé místní potraviny a bio produkty.

Residence Lounge, Bar, Restaurace a Café
Od brzkého rána do pozdního večera vás s radostí uvítáme v příjemném interiéru Santini?s Bar & Café. Hotelová restaurace nabízí italské (pondělí a úterý), mexické (středa a čtvrtek) a české (pátek, sobota a neděle) speciality.

SPECIÁLNÍ BALÍČKY
1) Víroční balíček
2 noci pro 2 osoby, snídaně, květiny v pokoji, láhev vína a tapas, CD s klasickou hudbou, transfer z pražského letište do hotelu a zpět.
Cena: 468 EURO. Další noci: 150 EURO/pokoj.

2) Narozeninový balíček
2 noci pro 2 osoby, snídaně, květiny v pokoji, čokoládový fondue v restauraci, Moët Chandon Sekt s jahodami, p2ena do koupele, transfer z pražského letište do hotelu a zpět.
Cena: 499 EURO. Další noci: 150 EURO/pokoj.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový 
v celém roce
-
-


Cena ne obsahuje snídani.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}