ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Rubicon Old Town


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Haštalská 371/20, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: rubicon@mail.ohp.cz

-

Hotel Rubicon Old Town Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * bathroom * TV * telefon * hair dryer * internet


Hotel Rubicon Old Town Praha Hotel Rubicon Old Town Praha Hotel Rubicon Old Town Praha Hotel Rubicon Old Town Praha Hotel Rubicon Old Town Praha Hotel Rubicon Old Town Praha Hotel Rubicon Old Town Praha

Popis:

*** Hotel Rubicon Old Town se nachází v srdci Prahy mezi Staroměstským náměstím a náměstím Republiky. V oklolí hotelu najdete spousta obchodů, restaurací, galerií, barů, divadel,...atd. Důležité historické památky Prahy jsou nedaleko hotelu. Stanice metra (trasa B) a tramvajové zastávky (8, 14, 26 a 91) jsou jen 200 m daleko.

Pokoje
K dispozici máme 60 jednolůžkových-, dvoulůžkových, trojlůžkových-, čtyřlůžkových- a rodinných pokojů. V pokojích najdete sprchový kout, wc, fén, SAT-TV, telefon a bezplatný  Wi-Fi Internet. Dětem do 6 let ubytování je zdarma (bez přistýlky), od 7 do 18 let nabízíme 50% slevu z ceny přistýlky.

Hotelové služby
Hotelová recepce je otevřena non-stop. V hotelu je také výtah. Ve veřejných prostorech hotelu je k dispozici bezplatný Wi-Fi internet. Parkovací možnost: ve dvoře hotelu - 16 EURO/den nebo privátní parkoviště 700 m od hotelu - 8 EURO/den. Recepci nabízí: trezor, úschovnu zavazadel, malou prodejnu suvenírů, zajištění prohlídek města, zajištění vstupenek na různé akce.

Objednejte si transfer z pražského letiště do Hotelu Rubicon Old Town tady: Taxi transfer z pražského letiště.

Snídaně podáváme od 07:00 do 10:00 hod. K hotelu patří také tradicionální česká hospůdka s točeným pivem a asijská restaurace. Moderní sport & wellness centrum hotelu je otevřena každý den a nabízí: 6 squashových kurtů (s možností zapůjčení sportovního vybavení včetně vhodné obuvi) solarium, saunu, posilovnu a masáže.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový 
v celém roce
-
-
-


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}