ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Rott


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Malé náměstí 138/ 4, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: rott@mail.ohp.cz

-

Hotel Rott Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * klimatizace * telefon * internet * trezor * minibar


Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha Hotel Rott Praha

Popis:

Vítáme Vás v čtyřhvězdičkovém Hotelu Rott, který se nachází na Malém náměstí, které sousedí se známým Staroměstským náměstím. Nabízíme ubytování v pohodlných pokojích a apartmánech.

Pokoje
K dispozoici máme 94 pokojů včetně apartmánů. Vybavení standardních pokojů (jednolůžkový, dvoulůžkový nebo dvoulůžkový twin): pohodlné postele, klimatizace, bezpečnostní schránka, telefon, připojení k internetu, minibar a koupelna s vanou nebo se sprchou. Máme také jeden pokoj pro tělesně postižené. Executivní pokoje jsou nově renovované a mají nádherný výhled na Malou stranu. Apartmány mají stylový nabytek, ložnici s 2 jednotlivými postelemi, obývací pokoj s dvoulůžkem.

Služby
Recepce hotelu je otevřená 24 hodin denně. Příjezd od 14:00 hod., odjezde do 12:00 hos. Služby: room service, prádelna, směnáran, hlídání dětí, pronájmy vozů, zajištění vstupenek do divadel, opery, pomoc při výběru restaurace, baru, vinárny, kavárny, rezervace jízdenek, letenek. Posilovna je otevřená denně od 07:00 hod. do 22:00 hod.Cena:100 CZK/60 min. Restaurace a Café Rott nabízí české a mezinárodní pokrmy. K dispozici máme také jednací místnosti.

Rezervujte si transfer z letiště do Hotelu Rott.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový 
v celém roce
-
-
-


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}