ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Richard


Kategorie: * * * *
město / kraj: Mariánské lázně
Adresa: Ruská 28/487, 35301 Mariánské Lázně, Česká Republika

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: richard@mail.ohp.cz

-

Hotel Richard


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * hair dryer * SAT TV * telefon * trezor * minibar * restaurace * garage * plavecký bazén * sauna * massage * monex exchange


Hotel Richard Hotel Richard Hotel Richard Hotel Richard Hotel Richard Hotel Richard Hotel Richard Hotel Richard Mariánské lázně Hotel Richard Mariánské lázně Hotel Richard Mariánské lázně Hotel Richard Mariánské lázně Hotel Richard Mariánské lázně Hotel Richard Mariánské lázně Hotel Richard Mariánské lázně Hotel Richard Mariánské lázně Hotel Richard Mariánské lázně Hotel Richard Mariánské lázně Hotel Richard Mariánské lázně Hotel Richard Mariánské lázně

Popis:

Nově adaptovaný hotel v roce 2002 s výhledem na pravoslavný kostel sv. Vladimíra, ležící v centru města a vstupu do lázeňských lesů nabízející pohodu a klid okolních lesoparků, v minulosti oblíbené místo skladatele Richarda Wagnera.

Hotel má kapacitu 39 dvoulůžkových a dva jednolůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnami s vanou, sprchou a fénem, SAT-TV, telefonem, trezorem a minibarem.

Café Restaurant je pro veřejnost otevřen denně od 10:00 hodin do 17:00 hodin. Čeká zde na Vás bohatý výběr jídel české i mezinárodní kuchyně, kvalitní vinotéka výborných vín z Valtických vinařských sklepů, příjemné posezení se širokým výběrem několika druhů káv a vynikajících moučníků.

Součástí objektu je krytý rehabilitační bazén se saunou, rehabilitační a relaxační centrum (masáže, elektroléčba, uhličité a perličkové koupele, inhalace, magnetoterapie, plynové injekce, plynové obálky, rašelinové zábaly, lavaterm, parafín, oxygenoterapie, léčebný tělocvik), kadeřnictví, kosmetika, pedikůra a manikůra.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový 
nízká sezóna
04.01. - 15.04.
15.10. - 21.12.
67,5
92,5
hlavní sezóna
15.04. - 15.10.
96
132


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 21 dnů před příjezdem zdarma.
  • Zrušení rezervace od 20 do 7 dnů před příjezdem: bude ůčtovan poplatek ve výši 50% ceny 1. noci.
  • Zrušení rezervace od 6 do 2 dnů před příjezdem: bude ůčtovan poplatek ve výši 50% ceny celého pobytu.
  • Zrušení rezervace během 24 hodin před příjezdem: bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny celého pobytu.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}