ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Rezidence Vyšehrad


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Lumírova 1715/33, CZ-140 00 Praha 4

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: rezidencevysehrad@mail.ohp.cz

-

Rezidence Vysehrad Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * kitchen facilities * TV


Rezidence Vysehrad Praha Rezidence Vysehrad Praha Rezidence Vysehrad Praha Rezidence Vysehrad Praha Rezidence Vysehrad Praha Rezidence Vysehrad Praha Rezidence Vysehrad Praha Rezidence Vysehrad Praha Rezidence Vysehrad Praha Rezidence Vysehrad Praha Rezidence Vysehrad Praha Rezidence Vysehrad Praha Rezidence Vysehrad Praha

Popis:

Čtyřhvězdičková Rezidence Vyšehrad se nachází přímo pod Vyšehradem na Praze 4. Nabízíme luxusní, stylové apartmány pro krátký i dlouhý pobyt. Všechny apartmány jsou nekuřácké. Pro naše hosty dále nabízíme bezplatný Internet, vstup do sauny a do posilovny.

Apartmány
K dispozici máme 26 apartmánů. Prostorné apartmány s dřevěnými podlahami a výhledem na město mají koženou sedací soupravu, vybavenou kuchyňku, ledničku, keramickou plotnu, mikrovlnnou troubu, SAT-LCD-TV, DVD přehrávač, fén, telefon, Internet, a trezor. Větší apartmány jsou vybaveny dále troubou a myčkou nádobí.

Business Suite: 30-36 m2, s balkonem nebo s terasou, pro 2 osoby
Executive Suite: 36-43 m2, oddělená ložnice a obývací pokoj, skoro všechny s balkonem nebo s terasou
Executive De Lux Suite: 60 m2, pro 3 osoby, hlavně ve vyšších podlažích, výhled na Prahu, kávovar, s balkonem nebo s terasou
Prezidentský apartmán: 2 ložnice + obývací pokoj, výhled na Prahu a na Pražský hrad, kávovar, two LCD-TV, fén a 40 m2 terasa.

Check-in je od 14:00 hod do půlnoci. Check-out je od 7:00 hodin do 12:00 hodin. Ubytování pro děti do 5 let je zdarma. Dětské postýlky pro děti do 2 let jsou k dispozici zdarma. Přistýlky pro děti od 5 let a pro dospělé stojí 30 EURO/noc.

O Rezidenci Vyšehrad
Hotelová recepce je otevřená 24 hodin denně. Na recepci nabízíme malé občerstvení pro naše hosty grátis. Bezplatný parkovací možnost v garáži. Cena apartmánů obsahuje vstup do sauny a do posilovny. Thajské masáže na požádání. Bezdrátový Internet je k dipozici v lobby, v restauraci a v konferenční místnosti. Praní osobního prádla na požádání. Caffé Fresco nabízí italské speciality a výbornou kávu. Cena apartmánů neobsahuje snídani, možnost dokoupení za 8 EURO/osoba.

Rezidence se nachází přímo na okraji centra města v klidném prostředí. V okolí najdete pomníky a nádherné parky. Stanice metra Vyšehradská (trasa C) je pouze 3 minuty chůze od nás (10 minut metrem do centra).

Na následující stránce si můžete objdnat transfer z letiště do Rezidenci Vyšehrad: Transfer z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 suite  Executive Suite  Suite de Luxe  luxusní apartmán 
v celém roce
129
159
189
396


Cena ne obsahuje snídani.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}