ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Residence Bologna


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Konviktska 5, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: residencebologna@mail.ohp.cz

-

Residence Bologna Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * TV * trezor * telefon


Residence Bologna Praha Residence Bologna Praha Residence Bologna Praha Residence Bologna Praha Residence Bologna Praha Residence Bologna Praha Residence Bologna Praha Residence Bologna Praha

Popis:

Residence Bologna apartmány v renovované budově v centru Prahy jen 150 metrů od Karlova mostu. Wi-Fi je zdarma v celé budově. V naší restauraci si můžete ochutnat různé pokrmy z ryb a z masa.

Residence Bologna Apartmány
K dispozici máme 70 studií a apartmánů. Studia jsou vhodné pro 2 osoby, mají jeden pokoj s dvoulůžkem nebo se dvěma postelemi, kuchyňku a koupelnu. Apartmány s jednou ložnicí až pro 3 osoby, 2 oddělené pokoje, koupelna se sprchou nebo s vanou. Apartmány s dvěma ložnicemi až pro 4 osoby, v každé ložnici najdete 2 postele, kouplena s vanou nebo se sprchou.

Vybavení apartmánů: kuchyňka, SAT-TV, bezpečnostní schránka, telefon. Mramorová koupelna se sprchovým koutem nebo s vanou, fénem a bidetem. Příjezd od 14:00 hod, odjezd do 11:00 hod.

Další informace
Recepce je otevřená 24 hodin denně. Ráno podáváme bohatou bufetovou snídani. V naší restauraci nabízíme různé polévky, předkrmy, pokrmy z masa a ryb, saláty a dezerty. K dispozici máme také jeden jednací místnost. Parkovat můžete v garáži, cena: 25 EURO/ den.

Rezervujte si transfer z letiště do Residence Bologna.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový 
v celém roce
-
-
-


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}