ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Residence Bene


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Dlouhá 721/48, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: residencebene@mail.ohp.cz

-

Residence Bene Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * trezor * bathroom * hair dryer * TV


Residence Bene Praha Residence Bene Praha Residence Bene Praha Residence Bene Praha Residence Bene Praha Residence Bene Praha Residence Bene Praha Residence Bene Praha Residence Bene Praha Residence Bene Praha Residence Bene Praha Residence Bene Praha Residence Bene Praha Residence Bene Praha Residence Bene Praha Residence Bene Praha Residence Bene Praha

Popis:

3* Residence Bene se nachází na Praze 1 na rohu ulic Dlouhá a Benediktská. V blízkosti najdete Prašnou Bránu, Náměstí Republiky, obchodní dům Kotva a nové nákupní centrum Palladium.

Pokoje
K dispozici máme 42 pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny trezorem, koupelnou se sprchou, toaletou, fénem, SAT-TV, ledničkou, telefonem, sporákem a přístrojem na vaření kávy/čaje. Nabízíme jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové, čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje. Check-in je od 14:00 hodin, check-out je od 7:00 do 11:00 hodin. Dětské postýlky stojí 15 EURO/noc. Ubytování pro děti do 6 let na samém pokoji s rodiči je zdarma. Přistýlky pro starší děti stojí 15 EURO/noc. Domácí zvířata jsou povolena bez poplatku.

Služby
Máme 24 hodinovou recepci. Všechny pokoje jsou dosažitelné výtahem. V přízemí je k dispozici prádelna (praní a žehlení). Na recepci prodáváme nápoje, jízdenky a poštovní známky. V každém pokoji je bezplatný Wi-Fi. Parkovací místa na ulici stojí 18 EURO/den.

Z pražského letiště je?te autobusem 100 na zastávku Zličín, dále metrem B na stanice Námestí Republiky. Při výstupu použijte východ který je směrem odkud souprava přijela a je označen Náměstí Republiky. První ulice na levo bude ulice Dlouhá. Naše budova bude na rohu na levé straně. Také si můžete objednat levný a rychlejší transfer z letiště na nasledující stránce: Taxi z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový  čtyřlůžkový  pětilůžkový>  parkoviště 
v celém roce
28-68
34-74
42-82
51-91
58-99
18


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}