ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Aparthotel PurPur


Kategorie: apartmán
město / kraj: Praha
Adresa: Řeznická 15, Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: purpur@mail.ohp.cz

-

PurPur Aparthotel Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* bathroom * hair dryer * TV * internet * kitchen facilities


PurPur Aparthotel Praha PurPur Aparthotel Praha PurPur Aparthotel Praha PurPur Aparthotel Praha PurPur Aparthotel Praha PurPur Aparthotel Praha PurPur Aparthotel Praha PurPur Aparthotel Praha PurPur Aparthotel Praha

Popis:

PurPur Aparthotel otevřel své dveře veřejnosti na jaře roku 2009. Hotel je situován v samotném srdci Prahy pouze 2 minuty chůze od Václavského náměstí. Většina pamětihodností se nachází v pěší dostupnosti a díky své poloze je obklopen restauracemi, hospůdkami, kluby a obchody.

Pokoje
22 moderních apartmánů Vás vyzívá ke strávení úchvatného času v Praze. Užijte si báječnou atmosféru našich pokojů umístěných v horních podlažích budovy. Všechny apartmány jsou samozřejmě vybaveny sprchou a WC, vysoušečem vlasů, LCD televizory se satelitem, plně vybavenými kuchyňskými kouty, dřevěnými podlahami a bezdrátovým internetem. Samotný hotelový interiér je navržen moderně a stylově - kombinace svěžích barev, moderní dlažby a skla.

Plně vybavená kuchyňka je umístěna ve všech apartmánech a nabízí tak možnost samoobsluhy. Obchody a supermarkety v okolí nabízí vše co potřebujete. Přesto zde máte možnost využít bufetové snídaně v snídaňovém lobby hotelu.

Služby
Snídaně v hotelové restauraci. Přátelský personál recepce, hovořící několika světovými jazyky Vám poskytne jakoukoliv informaci potřebnou pro ještě větší zážitek z pobytu v Praze. Recepce je otevřena 24 hodin denně. V hotelové garáži je k dispozici 7 parkovacích míst za poplatek 15,-EUR/den.

Na Vaše přání můžeme zařídit transfer z letiště do Aprthotelu PurPur a zpět. Prosím tuto službu objednávejte minimálně 1 pracovní den předem.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový  parkoviště  přistýlka 
v celém roce
35-79
39-110
45-135
15
15
slivestr
110
110
135
15
15


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}