ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Perla


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Perlová 1, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: perla@mail.ohp.cz

-

Hotel Perla Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * TV * telefon * internet * klimatizace * trezor * hair dryer


Hotel Perla Praha Hotel Perla Praha Hotel Perla Praha Hotel Perla Praha Hotel Perla Praha Hotel Perla Praha Hotel Perla Praha Hotel Perla Praha Hotel Perla Praha Hotel Perla Praha

Popis:

Renovovaný Hotel Perla se nachází na Praze 1, pouze pár kroků od Václavského a od Staroměstského náměstí. Nabízíme klimatizované pokoje, kavárnu, bar, saunu, posilovnu a konferenční místnost. Bezplazný, bezdrátový Internet je k dispozici v pokojích a ve veřejných prostorách hotelu.

Pokoje
Design-Hotel Perla nabízí 64 pokojů: 47x dvoulůžkových, 16x dvoulůžkových twin a 1x pokoj pro tělesně postižené osoby. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Většina pokojů je pro 2 osoby, ale do některých je možno dát přistýlku.

Komfortní pokoj: 16 m2, dvoulůžkový nebo dvoulůžkový twin, moderní design, SAT-TV, klimatizace, telefon, bezplatný Wi-Fi, trezor, zdravotní matrace, antialergické ložní potřeby, van/sprcha, toaleta, fén a bezpečnostný kartový systém.
Rodinný pokoj: 32 m2, 2 propojené komfortní pokoje, 2x koupelna a 2 TV.
Pokoj pro tělesně postižené: speciálně upravená koupelna se sprchovým koutem, s možností propojení komfortního pokoje.

Check-in je od 14:00 hodin a check-out je do 12:00 hodin. Za použití stávajících postelí pro všechny děti do 12 let se neplatí! Dětské postýlky máme k dispozici na požádání (zdarma). Přistýlka stojí 35 EURO/noc.

Služby
Recepce je otevřená 24/7 a nabízí následující služby: organizace okružních jízd, půjčení auta, rezervace stolů na večer, vstupenky?Snídaně podáváme v restauraci v 1. patře od 7:00 hodin do 10:30 hodin. Bezplatný Wi-Fi je k dispozici v snídárně a v kavárně a pro naše hosty máme 2 PC a Internetem. Zajiš?ujeme praní osobního prádla ve všední den.

Pokoje a kavárna-bar jsou nekuřácké. Vyhrazené místo pro kuřáky máme v 5. patře. Posilovna a sauna se nachází v 1. petře. Vstup do sauny je zdarma v úterý a ve čtvrtek od 17:00 do 19:00 hodin.

Café-Bar Perla Vás vítá v 1. patře od 11:00 do 01:00 hodin. Bar je také příjemným místem pro společenské akce pro max. 50 osob.

Z letiště
Letiště Praha Ruzyně (PRG) je 13 km od Hotelu Perla (30 minmut autem). Rádi Vám rezervujeme transfer. Ceny: 22 EURO/transfer pro 1-4 osoby a 32 EURO/transfer pro 5-8 osoby. Rezervovat si můžete na následující stránce: Transfer z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový 

79
89


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}