ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Oya


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Na Pankráci 1337/109 140 00 Praha 4

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: oya@mail.ohp.cz

-

Hotel Oya Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* SAT TV * telefon * internet * klimatizace * parkoviště * laundry * restaurace


Hotel Oya Praha Hotel Oya Praha Hotel Oya Praha Hotel Oya Praha Hotel Oya Praha Hotel Oya Praha Hotel Oya Praha

Popis:

Moderní a komfortní 3* Hotel Oya se nachází v blízkosti nákupního střediska Arkady. Nedaleko hotelu je také historická památka Vyšehrad.

Pokoje, Suity
Renovovaný Hotel Oya má k dispozici 33 standardních pokojů a 2 business apartmánů. Vybavení: SAT-TV, telefon, Internet (Wi-Fi). Ve většině pokojů najdete také psaci stůl a klimatizaci. V koupelně jsou k dispozici toaletní potřeby.

Luxusní business apartmány jsou vybaveny širokoúhlou TV, telefonem, Internetem (Wi-Fi), koupelnou s bidetem, vanou, fénem a županem. Apartmány také mohou sloužit jako prostor k menším obchodním jednáním, ke kterým zajistíme i cateringový servis.

Restaurace
Restaurace Harrys Restauran nabízí vynikající pokrmy české a mezinárodní kuchyně. quor selection. Give it a try, you will not be disappointed.

Bar Sedma Nebe
Hotelový bar s jedinečným výhledem na město se nachází na střese budovy. Vychutnejte si vychlazené Mochito nebo víno na terase. Enjoy

Konference
K hotelu dále patří konferenční místnost s terasou na posledním patře. Terasa nabízí nádherný výhled na Prahu. Vybavení: klimatizace, plátno, flipchart, TV a DVD přehrávač, telefon.

Děti
Ubytování a snídaně je zdarma pro děti do 6 let. Od 7 do 12: 300 CZK/noc k ceně dvoulůžkového pokoje.

Služby
Nabízíme následující služby: trezor (100 CZK/den), praní osobního prádla, sekretářské služby, konferenční místnost, cateringový servis, hlídané parkoviště (300 CZK/den), concierge, úschovna zavazadel, klimatiazce (200 CZK/den).

Na následující stránce si můžete objednat transfer z letiště do Hotelu Oya: Transfer z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový 
v celém roce
-
-


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}