ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Apartmány Old Time Hotel


Kategorie: apartmán
město / kraj: Praha
Adresa: Lublaoská 27, 120 00 Praha 2

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: oldtime@mail.ohp.cz

-

Apartmány Old Time Hotel Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* internet * parkoviště


Apartmány Old Time Hotel Praha Apartmány Old Time Hotel Praha Apartmány Old Time Hotel Praha Apartmány Old Time Hotel Praha Apartmány Old Time Hotel Praha Apartmány Old Time Hotel Praha Apartmány Old Time Hotel Praha Apartmány Old Time Hotel Praha Apartmány Old Time Hotel Praha Apartmány Old Time Hotel Praha Apartmány Old Time Hotel Praha Apartmány Old Time Hotel Praha

Popis:

Apartmány Old time hotel se nachází na Novém Městě pražském v neorenesančním domě s prvky secese přímo v historickém centru Prahy.

Všechny tematicky laděné pokoje prošly celkovou rekonstrukcí při které designéři usilovali o to, aby bylo zachováno co nejvíce původních prvků (maleb, bordur, podlah a dveří) v tomto krásném historickém  domě z 19.století. Zároveň však byl kladen důraz na vaše maximální pohodlí. Naším cílem není poskytnout sterilní hotelové ubytování, ale chceme,aby naši hosté okusili atmosféru pokojů, které skutečně žijí v duchu kouzelné Prahy.

Na každého z Vás čeká malý dárek.

Všechny významné památky a atrakce se nacházejí v docházkové vzdálenosti . Národní museum a Václavské náměstí, hlavní pražská třída, obchody, známé restaurace, tradiční hospody a vinné bary, jsou vzdáleny pouze 10 minut chůze. Staroměstského náměstí dosáhnete po 25 minutách a  Kongresového centra po 15 minutách chůze a 5 minut chůze na stanice metra a tramvaje I.P.Pavlova poskytující snadný dosah do celého města a přilehlých oblastí. Pro hosty je k dispozici bezplatné parkování. Hlídaná garáž je zpoplatněna 500kč/den.

Old time hotel nabízí 5 apartmánů hotelového typu a 14 pokojů. Všechny              apartmány a pokoje třídy lux jsou prostorné, originálně ztvárněné a navržené ve vysokém komfortu, aby hostům zajistili příjemný pobyt a odpočinek. Apartmány mají vlastní kuchyň, koupelnu se sprchou a WC. Pokoje třídy Lux mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, ale kuchyň mají některé společnou. Pokoje třídy Economic mají společnou kuchyň, koupelnu se sprchou a WC. Všechny apartmány a pokoje jsou nekuřácké. Vybavení Apartmánů a pokojů třídy Lux 

- TV se satelitním příjmem
- Wifi připojení na internet (je k dispozici i pro pokoje Economic)
- vysoušeč vlasů
- zrcadla v koupelně
- koupelnové doplňky
- místo pro sezení s konferenčním stolkem
- pracovní stůl
- chladnička (je k dispozici i pro pokoje Economic)
Jednolůžkové pokoje jsou vybaveny postelí o velikosti 140 x 200 cm. Dvoulůžkové pokoje nabízí manželskou postel o rozměru 160 x 200 cm nebo 2 samostatné postele o rozměru 140 x 200 cm a 90 x 200 cm. Třílůžkové pokoje obsahují samostatnou postel o rozměrech 160 x 200 cm a 2 pohovky 90 x 200 cm. Apartmány jsou vybaveny manželskou postelí o rozměrech 160 x 200 cm a rozkládacími pohovkami o rozměrech 90 x 200 cm

Ceny:

Měnový konvertor


 1 osoba  2 osoby  3 osoby  4 osoby  Transfer z letiště
1-4 
v celém roce
-
-
-
-
22


Cena ne obsahuje snídani.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}