ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

My House Apartments


Kategorie: apartmán
město / kraj: Praha
Adresa: Maiselova 17, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: myhouse@mail.ohp.cz

-

MyHouse Apartmány Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* kitchen facilities * trezor * SAT TV


MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha MyHouse Apartmány Praha

Popis:

My House Apartments nabízí prostorné a světlé luxusní byty v centru Prahy. Naše apartmány jsou umístěny v židovské čtvrti, na Starém Městě a na Novém Městě. Který kolov apartmán si vyberete, budete mít jen pár kroků od Staroměstského náměstí, Václavské náměstí, staré synagogy, kostely, Národní divadlo, atd. Užijte si velikost, pořadí a klasicismu Prahy v našich výborných ubytování.

Maiselova Apartmany
Máme šest nových apartmánů v okouzlujícím starém městě Prahy, v Maiselově ulici (okres Josefov, Starý židovský čtvrt). Tyto apartmány nabízejí moderní design, komfort, bezpečnost a ochranu soukromí. Apartmány jsou vybaveny plně vybavenou kuchyňí, trezorem, satelitní TV, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem a toaletními potřeby. Manželská postel v ložnici, s další pohovkou pro 2 osoby v obývacím pokoji. Apartmány Smetna a Beethoven se nachází ve čtvrtém patře, zatímco jiní jsou v prvním patře. V budově není výtah.

Seznam apartmanů: Beethoven Apartman, Mozart Apartman, Smetna Apartman, Dvorak Apartman, Verdi Apartman a Vivaldi Apartman.

Apartmany Senovážné náměstí
Tyto dva luxusní apartmány se nacházejí v Novém Městě na Senovážném náměstí, v neo-klasicistní budovy. Tato část Prahy více malebných náměstí, dlážděnými ulicemi a silnice s tramvají. Oba byty vykazují elegantní design a vynikající detaily.

Seznam apartmanů:  Mucha Apartman a Michelangelo Apartman.

Apartmany Října
Tyto dva luxusní apartmány se nachází jen pár kroků od Václavské náměstí, v úzkém moderní budově mezi dvěma paláce z konce 19. století.

Seznam apartmanů:  Orchidea Apartman a Lotus Apartman.

Apartmany Žatecké
Tyto apartmány jsou umístěny v budově z pozdní 19. století v blízkosti Staré židovské čtvrtě, za Staroměstského náměstí a Národní knihovny. Stanice metra Staroměstská je jen pár kroků odsud.

Seznam apartmanů: Ambra Apartman, Rubino Apartman, Giada Apartman, Smeraldo Apartman, Diamante Apartman a Onice Apartman.

Rezervace, příjezd a služby
Akceptujeme Visa a MasterCard, nebo bankovním převodem můžete platit, na záruku. Než provedete svou rezervaci, dáme vám vědět, zda je třeba záloha na konkrétní byt a časové období, nebo ne. Dejte nám vědět váš čas příjezdu alespoň 3 dny před příjezdem. Během svého pobytu budete zodpovědný za celkový stav apartmanu. Prosím, respektovat ostatní v domě, a nedělejte velký hluk v apartmaně po dvacet jedna hodin.

Domácí zvířata nejsou povolena v apartmánech. Na svém posledním dni, prosím odhlašte se nejpozdeji do poledne. Pokud provedete rezervaci na normální ceny a změníte / zrušíte svou rezervaci 48 hodin před příjezdem, 30% z celkové částky bude účtována. V případě speciálních cen, celková částka musí být zaplacena předem a nemůže být re-financování. V případě, že nepřijedete, celková částka bude účtována.

Obědnejte spolehlivý letištní taxi transfer z letiště Prahy k vašemu zvolenému apartmánu, aby byl zajištěn příjemný příjezd.

SPECIÁLNÍ NABÍDKY A BALÍČKY
Balíček "Okružní jízda prahou"
Balíček obsahuje 2 noci v apartmánu, transfer z/na letiště, 3,5 hodinovou okružní jízdu Prahou (Pražský hrad, Karlův most...), snídani a 72 hodinovou jízdenku na MHD.
Cena: 410 EURO pro 2 osoby.

Ceny:

Měnový konvertor


 1-2 persons  apartmán
pro 3 osoby 
 apartmán
pro 4 osoby 
 apartments for
five people 
 apartments for
6 people 
v celém roce
75-125
79-135
85-185
98-205
125-250


Cena ne obsahuje snídani.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}