ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

MOODs Boutique-Hotel


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Klimentská 28, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: mood@mail.ohp.cz

-
Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * internet * klimatizacePopis:

Hotel Moods je čtyřhvězdičkový hotel v samém centru Prahy. Památky města a důležité obchodní adresy jsou v blízkosti hotelu. Nabízíme pohodlné pokoje, lobby Bar a konferenční místnost.

Pokoje
Nabízíme 51 pokojů ve třech kategoriích: superior, deluxe a suite. Luxusní ložní prádlo a peřiny jsou ze 100% bavlny.

Superior pokoje: 20 m2, (king-size) manželský postel nebo 2 jednotlivé postele, LCD-TV, sejf velikosti laptopu, bezplatné Wi-Fi a Lan Internet, iPod/iPhone, HDMI, USB, audio, video a LAN, klimatizace, možnost ztlumit světla a změnit barvu světla, zařízení na přípravu kávy a čaje a minibar. Koupelna s vanou a se sprchou.

Deluxe Pokoje: 25 m2, stejné jako standard pokoje + župan, pantofle a bezplatný 20 minutový masáž v Wellness centru.

Suite: 30 m2, 2 patrový, oddělený obývací pokoj a ložnice, župan, pantofle a  bezplatný 20 minutový masáž v Wellness centru.

Služby butikovýho Hotelu MOODs
Hotelová recepce je otevřena 24 hodin denně.. Parkovací možnost: 20 EURO/den. Naše vinárna, která nabízí vína z Itálie, kávu a alkoholické nápoje, je otveřena non-stop. Bufetovou snídani podáváme od 6:30 do 11:30 hodin.

V Wellness centru nebo ve svém pokoji si můžete užít thajské masáže, masáže nohou a olejové masáže celého těla. Nabízíme také konferenční místnost (80 m2).

Objednejte si privátní taxi transfer z letiště do Hotelu MOODs.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový 
v celém roce
-
-
-


Cena ne obsahuje snídani.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}