ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Monty


Kategorie: * * * *
město / kraj: Mariánské lázně
Adresa: Prikra 218, Mariánské Lázně, Česká Republika

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: monty@mail.ohp.cz

-

Hotel Monty


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * SAT TV * telefon * internet * balcon * restaurace * buffet breakfast * plavecký bazén * sauna * solarium * laundry * ironing facilities * babysitter * hair dresser * konferenční místnost


Hotel Monty Hotel Monty Hotel Monty Hotel Monty Hotel Monty Hotel Monty Hotel Monty Hotel Monty Hotel Monty Hotel Monty Hotel Monty Hotel Monty Hotel Monty Hotel Monty Hotel Monty Hotel Monty Hotel Monty Hotel Monty

Popis:

Hotel Monty patří k nejnavštěvovanějším hotelům největšího českého hotelového řetězce Orea Hotels. Nachází se v krásném prostředí lesoparku nad městem, vzdálen od centra pouhých 10 minut pohodlné chůze. Svou výhodnou polohou a vybavením je ideálním místem jak k odpočinku tak i k pořádání konferencí a obchodních jednání. Moderně vybavené pokoje nabízí ubytování i náročným klientům.

Hotel má k dispozici 104 pokojů s 217 lůžky se skladbou: 10 jednolůžkových, 75 dvoulůžkových, 11 třílůžkových se dvěmi ložnicemi, 4 čtyřlůžkové se dvěmi ložnicemi a 4 apartmá. Většina pokojů, ale zejména pokoje s balkonem umožňují nádherný pohled na lázeňské město a jeho okolí. Všechny pokoje mají nové sociální zařízení se sprchou a WC, TV se satelitním příjmem, telefony s přímou volbou s možností napojení na Internet. K prostorným apartmánům patří koupelny s vanou.

Odbytová střediska nabízejí celodenní stravování i občerstvení. Snídaně jsou podávány bufetovým způsobem. Osobitou atmosféru má kavárna Egerlander s vyhlídkovou terasou, kde v odpoledních i večerních hodinách hraje živá hudba.

Pitné kúry - léčivé prameny přímo v hotelu
Komplexní lázeňská léčba ? bioterik, vířivé, šlapací, perličkové, suché uhličité, přísadové koupele, skotské střiky, klasické, reflexní a podvodní masáže, inhalace, rehabilitační cvičení, cvičení v bazénu, elektroléčba, plynové injekce. Alternativní terapie - oxygenoterapie, thermotherapie, magnetoterapie, manipulace, akupunktura, ASLAN. V hotelu se nachází krytý bazén, sluneční terasa, sauna, solárium a výřivka.

Kapacitní možnosti hotelu dovolují uspořádání středně velkých národních i mezinárodních kongresů, konferencí, prezentací firem, školení, jednání a různých incentivních akcí. Vybavení kongresových kapacit je variabilní a k posouzení předkládáme příklady uspořádání, rozměrů a počtů míst.

Služby: SAT-TV, telefon, přípojka na internet, balkón, restaurace, snídaně: švédský stůl, kavárna, pitné kúry, lázeňská léčba, krytý bazén, terasa, sauna, solárium, čištění obuvi, praní a žehlení, směnárna, opatrování dětí, kadeřník, konferenční sál

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový  čtyřlůžkový  apartmán 
nízká sezóna
04.01. - 30.04.
01.11. - 26.12.
59
97
109
131
136
hlavní sezóna
01.05. - 31.10.
27.12. - 03.01.
65
109
128
152
145 pets  parkoviště  halfboard  full board 
v celém roce
9
6
13
26


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}