ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Monica


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Vlnitá 31 a, CZ-147 00 Praha 4, Česká Republika

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: monica@mail.ohp.cz

-

Hotel Monica


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * garage * plavecký bazén * vlastní zahrada * Apartment * terrace * hair dryer * SAT TV * minibar * telefon * internet * sauna


Hotel Monica Hotel Monica Hotel Monica Hotel Monica Hotel Monica Hotel Monica Hotel Monica Praha Hotel Monica Praha Hotel Monica Praha Hotel Monica Praha Hotel Monica Praha Hotel Monica Praha Hotel Monica Praha Hotel Monica Praha Hotel Monica Praha Hotel Monica Praha Hotel Monica Praha Hotel Monica Praha Hotel Monica Praha Hotel Monica Praha Hotel Monica Praha

Popis:

Hotel Monica má skvělou polohu s úchvatným výhledem na Prahu. Kromě skvělého panorama, nabízíme také pohodlné a útulné místnosti v teplých barvách, zdarma parkování a Wi-Fi připojení k internetu. Můžete si posedět u krbu v restauraci a vychutnat si dobrou večeři, ochutnat plzeňské pivo u baru nebo si vychutnat panorama z terasy hotelu.

Karlův most a Staré Město je asi 10 minut jízdy od hotelu a  Wilsonova nádraží je 15 minut. V blízkosti hotelu je také autobusová a tramvajová stanice.

Hotelová hala může sloužit jako místo pro soukromé schůzky a menší konference. High-Speed Internet je poskytován zdarma.

Bazén
Máme venkovní bazén, kde si můžete odpočinout v letních měsících. Dejte si koktejl u bazénu a zapomeňte na rušné centrum!

Pokoje
Máme celkem 27 pokojů. Pokoje jsou vybaveny vysoušečem vlasů, SAT-TV, minibarem, připojením k internetu a telefonem s přímou volbou.

Jak se k nám dostanete
Cesta do k nám je jednoduchá, protože se hotel nachází jen pár minut jízdy od dálnice E55 (D1, směr Brno, Vídeň) a E50 (D5, Jižní spojka, směr Plzeň, Nürrenberg). Jakmile sjedete z dálnice, uvidíte na cestě cedule, které vedou k našemu hotelu.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový  čtyřlůžkový  jednolůžkový
de Luxe 
 dvoulůžkový
de Luxe 
v celém roce
56
72
84
96
84
96
slivestr
96
100
112
124
96
100


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}