ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel / Hostel Miss Sophie's


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Melounova 3, CZ-120 00 Praha 2

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: misssophies@mail.ohp.cz

-

Miss Sophie's Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * internet * bathroom * hair dryer


Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha Miss Sophie's Praha

Popis:

Čtyřhvězdičkový Hostel Miss Sophie's nabízí speciální, designové pokoje, ve veřejných prostorách bezdrátový internet a osobní služby a přátelskou atmosféru. Nacházíme se na Novém Městě (Praha 2). V okolí najdete spousta obchodů, kaváren, restaurací, hospod a klubů.

Pokoje
Společné ložnice - ceny od 15 EURO/noc, bezplatný Wi-Fi, Ručníky k pronájmu, ocelové postele, velké polštáře, deš?ová sprcha. Fén, adaptér, žehlička a budík je k dispozici na recepci proti záloze.
Privátní pokoje: ceny od 46 EURO/noc, bezplatný Wi-Fi, kabelová televize, ručníky, fén, klimatizace, budík, telefon, mini lednička, sejf, postel s velkémi polštáři a měkkými peřinami.
Apartmány: ceny od 55 EURO/noc, bezplatný Wi-Fi, kabelová televize, fén, klimatizace na požádání, kuchyňka s přístrojem na vaření kávy/čaje, pohovka, psací stůl, deš?ová sprcha, ručníky, budík, sejf a  postele s velkémi polštáři a měkkými peřinami.

O Hotelu a Hostelu Miss Sophie's
Snídaně podáváme v helovém lounge baru od 07.00 do 12.00: káva, čerstvé rohlíky, topinky, džem,...atd. Bezdrátový internet je k dispozici v celém hotelu. Naše recepce je otevřena 24 hodin denně. K dispozici máme také prostor pro zavazadla.

Objednejte si transfer z letiště do Hotelu Miss Sophie's tady: Taxi Transfer z Pražského Letiště. Cena: 22 EURO/transfer pro 1-4 osob, mikrobusy jsou také k dispozici.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový  čtyřlůžkový  pětilůžkový> 
v celém roce
-
-
-
-
-


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}