ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Metropol


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Narodni 1036/33, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: metropol@mail.ohp.cz

-

Hotel Metropol Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * internet * TV * hair dryer


Hotel Metropol Praha Hotel Metropol Praha Hotel Metropol Praha Hotel Metropol Praha Hotel Metropol Praha Hotel Metropol Praha Hotel Metropol Praha Hotel Metropol Praha

Popis:

Hotel Metropol je nový čtyřhvězdičkový design hotel v Praze 1 nedaleko Staroměstského náměstí, Týnskýho chrámu, Karlova mostu, Národního divadla a Národní knihovny. Ze sluneční terasy na střeše si můžete užít nádherný výhled na Pražský hrad a na celé město.

Pokoje
Nabízíme 64 dvoulůžkových/twin pokojů. Jeden pokoj je bezbariérový. V elegantních pokojích najdete pohodlné postele s ergonomickou sendvičovou matrací, měkké koberce, sejf, přípojku na Internet , 27,5-inch LCD TV, pay-TV, koupelnu s vanou nebo se sprchou, fén, kosmetické zrcadlo a telefon.

Stravování a služby
Café Metropol je nekuřácká restaurace, která nabízí lehké pokrmy se středomořským akcentem. Ochutnejte si také české speciality! Restaurace je otevřené od 07:00 hod. do 23:00 hod.

Nabízíme také plně klimatizovanou konferenční místnost, která je vybavená moderním konferenčním zařízením: projektor, promítací plátno, flip-chart, Wi-Fi.

Hotelová recepce je otevřená 24 hodin denně a nabízí následující služby: směnárna, bezpečnostní schránka, turistické informace, potvrzení letenek, ...atd. Ve všech veřejných prostorách hotelu je k dispozici WiFi. Objednejte sitransfer z letiště do Hotelu Metropol.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový 
v celém roce
-
-
-


Cena ne obsahuje snídani.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}