ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Marit


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Čapkova 13/400 140 00 Praha 4 - Michle, Česká Republika

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: marit@mail.ohp.cz

-

Hotel Marit


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* garage * buffet breakfast * restaurace * bar * SAT TV * telefon * trezor * minibar * hair dryer * non-smoking rooms * konferenční místnost


Hotel Marit Hotel Marit Hotel Marit Hotel Marit Hotel Marit Hotel Marit Praha Hotel Marit Praha Hotel Marit Praha Hotel Marit Praha Hotel Marit Praha

Popis:

Hotel Marit s příjemnou rodinnou atmosférou nabízí ubytování a další hotelové služby všem, kteří přijíždí za kulturou, památkami, na služební cestu, jednání, školení či konferenci. Hotel je situován v klidném prostředí s výbornou dostupností do historického i obchodního centra (cca 10 min. autem nebo tramvají přímo na Václavské náměstí) a je dobře přístupný i z důležitých dopravních tepen. V blízkosti hotelu se nachází různá sportovní i kulturní zařízení.   Hotel disponuje kapacitou 48 pokojů včetně 10 nekuřáckých - 3 jednolůžkové pokoje, 37 dvoulůžkových pokojů a 8 třílůžkových pokojů. Pokoje jsou vybaveny barevným televizorem se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem, detektorem kouře a koupelnou se sprchou / WC a vysoušečem vlasů.   V hotelu je k dispozici restaurace s barem a suterénní sál. Hotelová restaurace a bar s otevírací dobou od 10.00 h. do 22.00 h. jsou vhodné pro klidný pracovní nebo soukromý oběd či večeři, posezení u odpolední kávy i k uspořádání menších slavnostních příležitostí. V jídelním lístku mohou hosté vybírat jídla české i mezinárodní kuchyně.

Sál v suterénní části hotelu s malebným staročeským interiérem a kapacitou cca 80 míst představuje ideální místo pro pořádání soukromých oslav, firemních školení, večírků, prezentací apod. Dle přání klienta hotel připraví občerstvení, raut, slavnostní menu aj. V těchto útulných prostorách je hostům též podávána snídaně buffetovou formou.

Ačkoli hotel nedisponuje klasickými konferenčními prostorami, lze k těmto účelům využít suterénní sál. Hotel zajistí zasedací uspořádání, prezentační techniku a občerstvení dle požadavků klienta.

Hotel MARIT má vlastní hotelovou garáž. Parkování před hotelem je nehlídané. Pro autobusy zajistí recepce hlídané stání 50m od hotelu.

Služby: SAT-TV, telefon, trezor, minibar, detektor kouře, fén, restaurace, snídaně: švédský stůl, bar

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový  garage  Transfer z letiště
1-4 
nízká sezóna
03. 01. - 24. 03.
01. 11. - 27. 12.
55
71
87
7
22
hlavní sezóna
25. - 03. - 31. 10.
27. 12. - 02. 01.
77
94
114
7
22


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 3 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.


www.ohp.cz

{imagealt} {imagealt}