ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Marie-Luisa


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Krnska 350, CZ-197 00 Praha 9

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: marieluisa@mail.ohp.cz

-

Hotel Marie-Luisa


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* SAT TV * telefon * bathroom * sauna * solarium * plavecký bazén * tennis court * vlastní zahrada * bar * restaurace


Hotel Marie-Luisa Hotel Marie-Luisa Hotel Marie-Luisa Hotel Marie-Luisa Hotel Marie-Luisa Hotel Marie-Luisa Hotel Marie-Luisa Hotel Marie-Luisa Hotel Marie-Luisa Praha Hotel Marie-Luisa Praha Hotel Marie-Luisa Praha Hotel Marie-Luisa Praha Hotel Marie-Luisa Praha Hotel Marie-Luisa Praha Hotel Marie-Luisa Praha Hotel Marie-Luisa Praha Hotel Marie-Luisa Praha Hotel Marie-Luisa Praha Hotel Marie-Luisa Praha Hotel Marie-Luisa Praha Hotel Marie-Luisa Praha

Popis:

Luxusní, tříhvězdičkový Hotel Marie-Luisa se nachází v Praze 9. Centrum a památky města jsou nedaleko od hotelu (15 minut jízdy). Nabízíme saunu, solárium a tenisový kurt.

  Na následující stránce si můžete objednat transfer z letiště do Hotelu Marie Luisa taxi z pražského letiště.   Pokoje
K dispozici máme 29 útulných pokojů s vlastní koupelnou (sprchový kout a toaleta), SAT-TV a telefonem s přímou volbou. Nabízíme dvoulůžkové pkoje pro 1 osobu a pro 2 osoby a trojlůžkové pokoje. Cena pokoje obsahuje vstup do solária, sauny a na tenisový kurt.

  Restaurace Marie-Luisa
Hotelová restaurace nabízí české a mezinárodní pokrmy. Restaurace je ideálním místem pro konference a obchodní jednání. Bar je otevřen pozdě do noci. Pokojová služba je k dispozici 24 hodin denně.

  Tenisový kurt, solárium a sauna
Přijdte si vylepšit svuj duševný a telesný stav na naš tenisový kurt. Solárium Vám nabízí možnost mít opálenou pokožku v nezávislosti od ročního období. V hotelu můžete relaxovat v sauně s vířivou vanou, kde se zbavíte stresu, zlepšíte vitalitu, očistíte tělo i duch.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůkový
(oddělené postele) 
 trojlůžkový  apartmán  přistýlka  Transfer z letiště
1-4 
v celém roce
39
52
68
105
16
22


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}