ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Falkensteiner Hotel Maria


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Opletalova 21, CZ-110 00 Praha

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: maria@mail.ohp.cz

-

Falkensteiner Hotel Maria Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * telefon * trezor * internet * klimatizace


Falkensteiner Hotel Maria Praha Falkensteiner Hotel Maria Praha Falkensteiner Hotel Maria Praha Falkensteiner Hotel Maria Praha Falkensteiner Hotel Maria Praha Falkensteiner Hotel Maria Praha Falkensteiner Hotel Maria Praha Falkensteiner Hotel Maria Praha Falkensteiner Hotel Maria Praha Falkensteiner Hotel Maria Praha Falkensteiner Hotel Maria Praha Falkensteiner Hotel Maria Praha Falkensteiner Hotel Maria Praha

Popis:

Čtyřhvězdičkový hotel Falkensteiner Hotel Maria se nachází v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí. Státní opera, Staroměstské náměstí, Týnský chrám, Prašná brána, Malá strana a Hlavní nádraží jsou v blízkosti hotelu. Nabízíme stylové pokoje, americkou bufetovou snídani, restauraci a bar, vlastní garáže a wellness.

Pokoje
K dispozici máme 109 elegantních, nekuřáckých pokojů. 2 pokoje jsou speciálně zařízené pro tělesně postižené. Domácí mazlíčci jsou vítáni!

Pokoje standard: 16 m2, výhled do dvora, koupelna se sprchou, telefon, sejf, klimatizace, rádio, minibar, SAT-TV a bezplatný Internet.
Pokoje superior: 20 m2, výhled na ulici nebo do dvora, koupelna s vanou a se sprchou.
Pokoje deluxe: 23 m2, výhled do parku, koupelna s vanou a se sprchou, pastelové barvy, psací stůl a pantofle.
08 pokoje: rohové pokoje, stejné jako pokoje deluxe, uprostřed umístěná manželská postel s baldachýnem, výhled na ulici a do parku.

O Hotelu Maria
Naše recepce je otevřena non-stop. V hotelu jsou k dispozici také 3 konferenční místnosti. Snídani podáváme denně od 6:30 do 10:00 hod. Snídaně stojí 15 EURO/osoba a je zdarma pro děti do 12 let.

Taxi transfer z letiště si můžete objednat tady: taxi z letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový 
v celém roce
-
-
-


Cena ne obsahuje snídani.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}