ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Casa Marcello


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Řásnovka 783/1, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: marcello@mail.ohp.cz

-

Hotel Casa Marcello Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * internet * telefon * minibar * TV * trezor


Hotel Casa Marcello Praha Hotel Casa Marcello Praha Hotel Casa Marcello Praha Hotel Casa Marcello Praha Hotel Casa Marcello Praha Hotel Casa Marcello Praha Hotel Casa Marcello Praha Hotel Casa Marcello Praha Hotel Casa Marcello Praha Hotel Casa Marcello Praha Hotel Casa Marcello Praha Hotel Casa Marcello Praha Hotel Casa Marcello Praha Hotel Casa Marcello Praha Hotel Casa Marcello Praha Hotel Casa Marcello Praha

Popis:

Čtyřhvězdičkový Hotel Casa Marcello se nachází na Praze 1 pouze několik metrů od Staroměstského náměstí. Budovy hotelu byly vystavěny v gotickém stylu ve 13. století. Nabízíme klidné, mají příjemnou atmostféru.

Pokoje
K dispozici máme 32 pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny internetem, telefonem, minibarem, koupelnou s vanou nebo se sprchovým koutem, županem, toaletními botřebami, SAT-TV, psacím stolem, žehličkou, budíkem, trezorem, pohodlným postelem a elegantním nábytkem. Check-in je od 14:00 hodin a check-out je do 12:00 hodin. Ubytování pro 1 dítě/pokoj do 12 let je zdarma. Přistýlka stojí 50 EURO/noc.

Dvoulůžkový pokoj: 20 m2, luxusní a elegantní vybavení, dvoulůžko, max. pro 2 osoby
Deluxe dvoulůžkový pokoj: 24 m2, dvoulůžko + pohovka, max. pro 4 osoby
Suite: ložnice + obývací pokoj, klimatizace, místo k posezení, dvoulůžko + pohovka, max. pro 4 osoby

O Hotelu Casa Marcello
Hotelová recepce je otevřená 24 hodin denně. Parkovací místa v garáži stojí 27 EURO/den (rezervace předem není nutná). Snídaně podáváme v Restauraci Agnes, která nabízí chutné české pokrmy a víno. Letní terasa, Flower Garden Terrazza, je příjemné místo pro uvolnění. Hotelový Relax Club nabízí posilovnu a suchou saunu.

Salónky Mirror a Gallery jsou k dispozici pro konference, firemní prezentace, školení,? atd. Každý salónek je vybaven bezdrátovým internetem, zpětným projektorem, tabulí a flip-chart.

Na následující stránce si můžete objednat transfer z pražského letiště do Hotelu Casa Marcello: Taxi z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 dvoulůžkový  apartmán  suite 
slivestr
107
188
150


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}