ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Maltezsky Kriz


Kategorie: * * * *
město / kraj: Karlovy Vary
Adresa: Stara Louka 50, CZ-360 01 Karlovy Vary

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: maltezskykriz@mail.ohp.cz

-

Hotel Maltezsky Kríz, Karlovy Vary


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * TV * internet * minibar * telefon


Hotel Maltezsky Kríz, Karlovy Vary Hotel Maltezsky Kríz, Karlovy Vary Hotel Maltezsky Kríz, Karlovy Vary Hotel Maltezsky Kríz, Karlovy Vary Hotel Maltezsky Kríz, Karlovy Vary Hotel Maltezsky Kríz, Karlovy Vary Hotel Maltezsky Kríz, Karlovy Vary

Popis:

Hotel Maltezsky Kriz je čtiřhvězdičkový hotel na břehu řičky Teplé v centru Karlových Varů. Dům byl postaven v 18. století a je nejstarším hrázděným domem na Staré louce. Nabízíme prostorné a útulné pokoje, rodinnou atmosféru a doplňkové služby jako vstup do lázní, thajské masáže a další...

Hotel Maltezsky Kriz se nachází na levé straně řeky Teplé. Parkovat můžete nedaleko hotelu (prosím dejte vě?et předem). Hotel je lehce dosažitelný po Goethově stezce okolo Grandhotelu Pupp nebo z divadelního náměstí směrem ke Dvořákově lávce.

Pokoje
K dispozici máme 12 moderních pokojů s koupelnou s vabou nebo se sprchou. Vybavení pokojů: velké postele, antialergenní ložní prádlo, kvalitní pružinové matrace, SAT-TV, Wi-Fi Internet zdarma, minibar, telefon s přímou linkou, možnost přistýlky. Pokoje jsou světelé a díky polohy hotelu je zaručena vždy optimální teplota.

Nabízíme kuřácké a nekuřácké pokoje. Ráno podáváme bohatou bufetovou snídani.Všechny pokoje jsou vhodné pro tělesně postižené hosty. Na recepci máme sejf. V hotelu najdete bezpečný a pohodlný výtah a v zahradě jsou 2 volně přístupné krby.

Služby
Recepce Hotelu Maltezsky je non-stop. Snídani Vám rádi přineseme až na pokoj zdarma. Pro hotelové hosty zdarma používání hotelového tělocvičny, fitness, sauny a hydromasážného bazénu.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  apartmán  přistýlka 
sezóna I
03.01. - 31.03.
01.11. - 22.12.
48
73
96
21
sezóna II
01.04. - 31.10.
23.12. - 02.01.
69
117
133
21


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}