ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Lokál Inn


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Míšeňská 12, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: lokalinn@mail.ohp.cz

-

Lokál Inn Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * internet * telefon * trezor * minibar


Lokál Inn Praha Lokál Inn Praha Lokál Inn Praha Lokál Inn Praha Lokál Inn Praha Lokál Inn Praha Lokál Inn Praha Lokál Inn Praha Lokál Inn Praha Lokál Inn Praha Lokál Inn Praha

Popis:

Čtyřhvězdičkový hotel Lokál Inn se nachází v centru Prahy v barokní budově z roku 1714. Nabízíme vkušně zařízené pokoje a apartmány. Navštivte také naši restauraci, která vychází z domácí české kuchyně.

Pokoje
K dispozici máme 8 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmánů. Pokoje byly nedávno renovovány a jsou vybaveny elegantním, stylovým nábytkem. Ve všech pokojích najdete TV, Internet, telefon, sejf, minibar, stojan na odkládání zavazadel, psací stůl, koupelnu s vanou nebo se sprchou, fén a kosmetiku.

Další informace
Hotelová recepce je otevřena 24 hodin denně. Nabízíme následující služby: concierge, prádelna, čistírna, žehlení a zdravotnická služba. Transfer z letiště si můžete objednat tady: Transfer z pražského letiště. Cena obsahuje i snídani, kterou podáváme od 8:00 do 10:00 hod.

Restaurace se nachází v přízemí domu. Hotelové hosty mohou volit mezi plnou penzí a polopenzí.

Poloha
Lokál Inn se nachází v blízkosti Karlova mostu. Všechny důležité památky Prahy se nachází v okolí: Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Národní muzeum, atd. V dochozí vzdálenosti je stanice metra Malostranská.

Doprava z letiště Autobus č. 119 směr metro Dejvická. Dále pokračovat metrem ze stanice Dejvická na stanici Malostranská (třetí zastávka, zelená trasa metra A, směr Depo Hostivař). Poté pěší chůze ve směru řeky Vltava cca 5 minut do ulice Míšeňská (směr Karlův most).

Doprava z Hlavního nádraží Metro Muzeum do stanice Malostranská (třetí zastávka, zelená trasa metra A směr Dejvická). Poté pěší chůze ve směru řeky Vltava cca 5 minut do ulice Míšeňská (směr Karlův most).

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový 
v celém roce
-
-
-


Cena ne obsahuje snídani.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}