ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Klarov


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: U Železné lávky 12, Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: klarov@mail.ohp.cz

-

Hotel Klarov Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * trezor * telefon * minibar * hair dryer * TV * internet


Hotel Klarov Praha Hotel Klarov Praha Hotel Klarov Praha Hotel Klarov Praha Hotel Klarov Praha Hotel Klarov Praha Hotel Klarov Praha Hotel Klarov Praha Hotel Klarov Praha Hotel Klarov Praha Hotel Klarov Praha Hotel Klarov Praha Hotel Klarov Praha Hotel Klarov Praha Hotel Klarov Praha

Popis:

Hotel Klarov je 4 * hotel, který se nachází v nádherné secesní budově z 18. století v centru Prahy na Malé Straně, přímo pod hradem. Z každého pokoje je nádherný výhled na Pražský hrad, na Vlatavu nebo na dvůr.

Pokoje a apartmány
K dispozici máme 24 pokojů a apartmánů: 17x standard 4 * pokoj, 4x Suite a 3x Excutive Suite. Standardní pokoje (27-35 m2) mají trezor, minibar, rychlovarná konvice, sprcha nebo vana, kosmetika Vittore Di Conti, fén, TV, telefon a bezplatný Wi-Fi Internet. Suite (47 m2) má 2 oddělené místnosti, luxusní kosmetiku Nature Philosophy a LCD-TV. Executive suite (47 m2) má také 2 oddělené místnosti, luxusní kosmetiku Nature Philosophy, LCD-TV, welcome drink a VIP ošetření.

1. patro: 2x standardní pokoj + 2x Suite
2. patro: 5x standardní pokoj + 1x Suite
3. patro: 5x standardní pokoj + 1x Suite
4. patro: 3x standardní pokoj
5. patro: 2x standardní pokoj + 3x Executive Suite Penthouse

V 2-5. patře lze oddělit až 3 pokoje samostatně uzamykatelnými dveřmi, což přispívá k ještě většímu soukromí hostů. Pokoje jsou nekuřácké, ale v každém poschodí je balkón s popelníkem. Check-in: od 14:00 hodin, check-out: do 12:00 hodin. Dětem do 17 let poskytujeme ubytování v pokoji s rodiči zdarma.

Hotel Klarov
V přízemí hotelu máme 24 hodinovou recepci. Tipickou českou snídani podáváme denně od 07:30 d 10:30 hodin, cena: 10 EURO/osoba (do 15 let zdarma). Bezplatný Wi-Fi je k dispozici v celém hotelu.

Zámecké schody, které vedou k Pražskému hradu jsou 2 minut od nás. Ke Karlovu mostu dojdete pěšky za 10 minut. Staroměstské náměstí se nachází 15 minut od nás. Stanice metra A "Malostranská" je 50 metrů od nás. Metro Vás rychle doveze na Václavské náměstí.

Na této stráce si můžete objednat levný transfer z letiště: Transfer z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový 
v celém roce
-
-
-


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}