ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Best Western Premier Hotel Kinsky Garden


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Holečkova 403/7, CZ-150 00 Praha 5

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: kinsky@mail.ohp.cz

-

Best Western Hotel Kinsky Garden Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * trezor * klimatizace * TV * telefon * minibar * parkoviště


Best Western Hotel Kinsky Garden Praha Best Western Hotel Kinsky Garden Praha Best Western Hotel Kinsky Garden Praha Best Western Hotel Kinsky Garden Praha Best Western Hotel Kinsky Garden Praha Best Western Hotel Kinsky Garden Praha Best Western Hotel Kinsky Garden Praha Best Western Hotel Kinsky Garden Praha Best Western Hotel Kinsky Garden Praha Best Western Hotel Kinsky Garden Praha Best Western Hotel Kinsky Garden Praha Best Western Hotel Kinsky Garden Praha Best Western Hotel Kinsky Garden Praha Best Western Hotel Kinsky Garden Praha

Popis:

Čtyřhvězdičkový Best Western Premier Hotel Kinsky Garden se nachází na Praze 5 (Malá Strana) naproti Kinského zahrad. Hotel nabízí elegantní pokoje v budově z 19. století.

Ubytování
K dispozici máme 60 pokojů. Nabízíme standardní a executive jednolůžkové, dvoulůžkové a trojlůžkové pokoje. Pro rodiny máme propojené pokoje. Vybavení: trezor, klimatizace, psací stůl, žehlička, ventilátor, koupelna se sprchovým koutem nebo s vanou, SAT-TV, telefon, minibar a budík. Check-je od 14:00 hodin a check-out je do 11:00 hodin. Ubytování pro děti do 4 let je zdarma. Přistýlka stojí 40 EURO/noc. K dispozici máme také dětské postýlky (zdarma). Domácí zvířata jsou povolena bez poplatku.

Jednolůžkový pokoj: 15 m2, jednotlivý postel
Dvoulůžkový pokoj: 20 m2, dvoulůžko nebo 2 jednotlivé postele
Executive dvoulůžkový pokoj: 30 m2, dvoulůžko, zvukotěsná okna, malý obývací pokoj, trezor, LCD-TV, vířivá vana nebo sprchový kout se saunou a bezplatný vysokorychlostní internet.
Rodinný pokoj: 45 m2, parketová podlaha, vana nebo sprchový kout, toaleta, 2x dvoulůžko

Služby
Hotelová recepce je otevřená 24 hodin denně. Parkování stojí 16 EURO/den. Snídaně podáváme ráno od 7:00 do 11:00 hodin. Bezplatný bezdrátový internet je k dispozici v celém hotelu.

Romantická restaurace Bistrot má výyhled na Kinského zahradu a nabízí české a italské pokrmy. Restaurace je ideálním místem i pro obchodní večeře. K hotelu patří také konferenční místnost pro 20 osob. Vybavení: Wi-Fi, zpětný projektor, dataprojektor, atd.).

Příjezd
Z Hlavního nádraží: tramvajem č.9 do stanice Švandovo divadlo (7. zastávka, 15 minut). Z nádraží Holešovice tramvajem č. 12 do stanice Švandovo divadlo (8. zastávka, 20 minut). Z pražského letiště autobusem č.119 do stanice Dejvická, pak tramvajem č. 20 do stanice Švandovo divadlo. Nebo na následující stránce si můžete objednat transfer z letiště do hotelu: Transfer z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  Execuitve  pro rodiny  parkoviště  Transfer z letiště
1-4 
v celém roce
50-80
50-85
65-105
99-159
16
22


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}