ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Kings Court


Kategorie: * * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: U Obecniho domu 3, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: kingscourt@mail.ohp.cz

-

Hotel Kings Court Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * klimatizace * Apartment * balcon * bathroom * buffet breakfast * fitness and health centre * internet


Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha Hotel Kings Court Praha

Popis:

Vítejte v neo-renesančním Hotelu Kings Court Prague, který patří mezi nejlepší hotely v České republice. K dispozici máme 135 pokojů, konferenční prostory, historický Ballroom Franz Josef a spa.

Hotel poskytuje kapacitu 135 luxusních pokojů: 89x pokoj deluxe, 35x pokoj executive, 7x junior suite, 3x executive suite a 1x royal suite.

Pokoje Deluxe
Velikost pokoje 25-35 m2, výled do dvora nebo na město, moderní nábytek, LCD televize s možností volby placených filmů, trezor, telefon, klimatizace, žehlička, kávovar/čajovar, Internet, minibar, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, papuče, župan, luxusní toaletní potřeby a telefon.

Pokoje Executive
Velikost pokoje 25-35 m2, výled do dvora nebo na město, vstup do Executive Lounge, LCD televize s možností volby placených filmů, trezor, telefon, klimatizace, žehlička, kávovar, Internet, minibar, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, papuče, župan, luxusní toaletní potřeby a telefon.

Junior Suite
Velikost pokoje 50 m2, výled do dvora nebo na město, vstup do Executive Lounge, LCD televize s možností volby placených filmů, trezor, telefon, klimatizace, žehlička, kávovar, Internet, minibar, koupelna s vanou a/nebo sprchovým koutem s ?deš?ovou? sprchovou hlavicí, papuče, župan, luxusní toaletní potřeby a telefon.

Executive Suite
Velikost pokoje 60 m2, vstup do Executive Lounge, balkon, ložnice a vzdušný obývací pokoj, LCD televize s možností volby placených filmů, trezor, telefon, klimatizace, žehlička, kávovar, Internet, 2 luxusní koupelny ? jedna s jacuzzi-, sprchový kout, papuče, župan, luxusní toaletní potřeby.

Royal Suite
Velikost pokoje 90 m2, výhled na náměstí Republiky, vstup do Executive Lounge, ložnice, obývací pokoj a prostor por obchodní setkání, LCD televize s možností volby placených filmů, trezor, telefon, klimatizace, kávovar, Internet, minibar, koupelna s jacuzzi pro 2 osoby, sprchový kout, papuče, župan, luxusní toaletní potřeby a telefon.

Restaurace and Bar
mEating Point Café-Restaurant úžasný výhled na náměstí Republiky a celoročně otevřenou terasu. Nabízíme bohatou bufetovou snídani a speciality české a mezinárodní kuchyně. V restauraci "The Taste!" si můžete ochutnat skandinávské pokrmy. Vodka Lobby Bar nabízí výjimečný výběr vodek z celého světa. Uvolněte se a dejte si kávu a dezert v hotelovém Lounge s balkónem.

Konference
K hotelu patří 6 konferenčních místností. Největší je Ballroom Franz Josef - 170 m2 ? s balkónem. Konferenční místonost Václav - 70 m2, kapacita: 85 osob. Dále máme 2 menší jednací místnosti (30 m2) a Royal Suite je také k dispozici pro jednání.

Spa
Hotelový Spa nabízí útulný bazén s protiproudem a Jacuzzi, relaxační zónu, páru a saunu a posilovnu.

Tady si můžete objednat transfer z letiště do Hotelu Kings Court Prague transfer z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 dvoulůžkový
de Luxe 
 trojlůžkový  Execuitve  Junior Suite  Executive Suite  Transfer z letiště
1-4 
v celém roce
109-250
162-320
134-285
162-310
282-450
22


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}