ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Kempinski Hotel Hybernská


Kategorie: * * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Hybernská 12, CZ-110 00 Praha 1, Česká Republika

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: kempinski@mail.ohp.cz

-

Hotel Kempinski Hybernská Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * central location * bar * bathroom * buffet breakfast * coffee machine * internet * minibar * restaurace * telefon * SAT TV


Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha Hotel Kempinski Hybernská Praha

Popis:

Hotel Kempinski Hybernská se nachází přímo v centru Prahy, v blízkosti památek města. K dispozici máme 75 vzdušných pokojů a suitů pro krátko- i dlouhodobé pobyty.

Náš hotel je nezapomenutelnou kombinací tradice a moderního designu. Skoro všechny pokoje mají ložnici i obývací pokoj. Pokoje mají výhled na ulici Hybernská, do zahrady nebo do atria. Některé pojoje jsou kuřácké.

Pokoje
Hotel Kempinski Hybernská nabízí následující typy pokojů: superior, grand deluxe, executive suite.

Superior pokoj: průměrná velikost: 28 m2, některé s balkónem. V pokoji: dvoulůžko king nebo 2 samostatné postele, LCD-TV, DVD přehrávač na požádání, iPod dock, trezor, mini-bar, pracovní stůl, vysokorychlostní W-Lan Internet. V koupelně: sprchový kout, podlahové vytápění, ohřívač ručníků.

Grand Deluxe pokoj: průměrná velikost: 44 m2, některé s balkónem. V pokoji: dvoulůžko king nebo 2 samostatné postele, koberec v ložnici, parketová podlaha v obývacím pokoji, kuchyňka, Nespresso, mikrovlnná trouba, velký mini-bar, šatna, LCD-TV v ložnici i v obývacím pokoji, trezor, DVD přehrávač na požádání, pracovní stůl, vysokorychlostní W-Lan Internet a jídelní stůl. V koupelně: vana a sprchový kout, podlahové vytápění, ohřívač ručníků. Některé pokoje mají i balkón a samostatnou toaletu.

Executive Suite průměrná velikost: 54 m2. Pro min. 3 noci. Bezplatný transfer limuzínou z/na letiště. Ve suitě: dvoulůžko king nebo 2 samostatné postele, koberec v ložnici, parketová podlaha v obývacím pokoji, kuchyňka s Nespresso, velký mini-bar, šatna, LCD-TV, DVD přehrávač na požádání, iPod dock, trezor, vysokorychlostní W-Lan Internet, pracívní stůl a jídelní stůl. V koupelně: vana a sprchový kout, podlahové vytápění, ohřívač ručníků.

Le Grill Restaurace
Restaurace má kapacitu 60 míst a je otevřená celý den. Nabízíme české a mezinárodní speciality. Vedle restaurace je k dispozici privátní místnost s kapacitou 8 osob, která je ideálním místem pro obchodní obědy.

Zahrada
Zahrada Hotelu Kempinski nabízí příjemné prostředí pro relaxaci, pro grilování, pro obchodní setkání, ...atd.

Two Steps Bar
Hotelový bar s kapacitou 65 míst nabízí koktejly, různé napoje a lehká jídla. K baru patří také terasa s výhledem do zahardy.

Lobby Lounge
Lobby lounge nabízí příjemnou atmosféru, krb, plyšová křesla a skleněné atrium. Má kapacitu 40 míst a nabízí dorty, dezerty, nápoje a lehká jídla celý den.

Posilovna a Wellness
Hosté hotelu mají bezplatný vstup do známé posilovny World Class Health Academy na druhé straně ulici. Na požádání: masáže a kosmetické ošetření na pkoji.

  Na následující stránce si můžete objednat transfer z letište do hotelu Kempinsky Privátní transfer z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 dvoulůkový
superior 
 dvoulůžkový
de Luxe 
 Execuitve 
sezóna I
04.01. - 31.03.
01.11. - 29.12.
190
270
325
sezóna II
01.07. - 31.08.
228
324
390
sezóna III
01.04. - 31.06.
01.09. - 31.10.
266
378
455
slivestr
304
480
520


Cena ne obsahuje snídani.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}