ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Residence Karolina


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Karolíny Světlé 303/4, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: karolina@mail.ohp.cz

-

Residence Karolina Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * klimatizace * TV * trezor * kitchen facilities * hair dryer * internet


Residence Karolina Praha Residence Karolina Praha Residence Karolina Praha Residence Karolina Praha Residence Karolina Praha Residence Karolina Praha Residence Karolina Praha Residence Karolina Praha Residence Karolina Praha Residence Karolina Praha Residence Karolina Praha Residence Karolina Praha Residence Karolina Praha Residence Karolina Praha Residence Karolina Praha Residence Karolina Praha Residence Karolina Praha

Popis:

Čtyřhvězdičková Residence Karolina nabízí apartmány na Praze 1, pouze 600 metrů od Staroměstského náměstí. Prostorné apartmány jsou umístěny v 5 patrech. V budově je k dispozici také výtah. Všechny apartmány jsou klimatizované a jsou vybavené bezplatným připojením k internetu.

Apartmány
K dispozici máme 20 apartmánů: jednoložnicové (65 m2) a dvouložnicové (90 m2). Jednoložnicové apartmány jsou vhodné pro 2 osoby + možnost 2 přistýlek. Dvouložnicové apartmány jsou vhodné pro 4 osoby + možnost pohovky pro 2 osoby v obívacím pokoji.  Dvoulůžkové apartmány mají 2 koupelny.

Vybavení: moderní nábytek, klimatizace, trezor, domácí kino s přehrávačem DVD a LCD-TV, pračka, plně vybavená kuchyň (mikrovlnná trouba, opékač topinek, umývač nádobí, sporák s keramickou varnou doskou, lednička, atd.), široké postele, dobře osvětlené koupelny, fén, žehlička a Internet.

Služby
Recepce je otevřená 24 hodin denně a nabízí následující služby: půjčení auta, praní a čištění osobního prádla, rezervace stolů, okružní jízdy?atd. Parkovací místo stojí 25 EURO/den. Check-in je od 14:00 hodin do 00:00 hodin, check-out je o 7:00 hodin do 11:00 hodin. Ubytování pro děti do 12 let je zdarma. Přistýlka stojí 25 EURO/noc. Další přistýlka stojí jen 15 EURO/noc. Domácí zvířata jsou povolena, ale jen na požádání.

Na následující stránce si můžete objednat transfer z letiště: Taxi z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 1-4 persons 
v celém roce
92-


Cena ne obsahuje snídani.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}