ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Kampa - The Old Armoury


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Všehrdova 16, CZ-118 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: kampa@mail.ohp.cz

-

Best Western Hotel Kampa Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * room service * internet * fax * telefon * laundry * monex exchange * TV * baby bed * parkoviště


Best Western Hotel Kampa Praha Best Western Hotel Kampa Praha Best Western Hotel Kampa Praha Best Western Hotel Kampa Praha Best Western Hotel Kampa Praha Best Western Hotel Kampa Praha Best Western Hotel Kampa Praha private room private room private room private room private room private room private room private room private room private room private room

Popis:

Hotel Kampa - The Old Armoury je originálně zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel v centru historické části hlavního města Prahy, situovaný stranou od běžného ruchu velkoměsta v klidné lokalitě, obklopen parkem Kampa, dává ty nejlepší předpoklady pro klidné ubytování v Praze. Hotel je součástí jednoho z největších celosvětových hotelových řetězců Best Western Hotels.

Díky svému umístění je Best Western Hotel Kampa dobře dostupný pro všechny druhy dopravy. Hotelové taxi přiveze a odveze klienty z letiště nebo z nádraží do 30 minut, pěší dostupnost historického a obchodního centra je do 20 minut. Městská doprava je pěšky vzdálena od hotelu do 5 minut, metro do 10 minut. Hotel disponuje rozsáhlým uzamčeným parkovištěm hlídaným bezpečnostními kamerami.

Hotel má 3 podlaží s výtahem, prostorným schodištěm s bezpečnostními a protipožárními prvky. Hotelové pokoje jsou zařízeny nábytkem v historickém stylu. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení. V pokojích je vysokorychlostní připojení k internetu.

V hotelu je několik kongresových prostor pro různé druhy konferencí, školení a firemní akce. Lákadlem hotelu je historický Rytířský sál s bohatou grandiozní výzdobou středověkých rytířů, která je využívána jako restaurace nebo prostor vhodný pro kongresy a semináře.

Vstřícný a profesionální kolektiv našeho hotelu je připraven splnit všechna vaše přání. Pracovníci recepce vám odpoví nejen na otázky, týkající se služeb nabízených v hotelu, ale rádi vám pomohou i s výběrem kulturních akcí, kterých naše hlavního města nabízí velké množství.

Hotelové pokoje jsou světlé, dostatečně vzdušné, zařízeny nábytkem v historickém stylu. Pokoje a chodby jsou vybaveny protipožárními hlásiči, poloha hotelu nevyžaduje klimatizaci. Pro hosty jsou připraveny nekuřácké a kuřácké pokoje.

Pokoje jsou vybaveny rozlehlými postelemi s vysokými matracemi, protialergickým ložním vybavením a povlečením včetně postelových přehozů. Prostorné skříně poskytují dostatek úložního prostoru, lze využít i příručních odkládacích stojanů. Zavazadla mohou být položena na kufr boxech. V každém pokoji je velký pracovní stůl, pohodlné židle a křesla. Pro zpříjemnění ubytování jsou v pokojích kvalitní hotelové televize se satelitními programy.

Klidné a pohodlné ubytování hostů v hotelových pokojích je podpořeno vhodnou dekorací a malbou, měkké koberce a zatemňovací závěsy včetně pozornosti na dobrou noc přináší ubytovaným pohodu a klid. Z hotelových oken je výhled do přilehlého parku a na část centrální historické Prahy zvané Kampa.

Pro bezpečnost hostů je v pokojích instalován příruční tresor, vstupní dveře jsou opatřeny bezpečnostním kartovým systémem.  Pokojové koupelny jsou nadstandardně vybaveny a denně desinfikovány. Koupelny mají sprchové kouty, velká umyvadla a zrcadla s dobrým osvětlením a odkládacími poličkami, toaletu a vysoušeč vlasů. Hostům je poskytováno kvalitní hotelové prádlo a hygienické potřeby.

Business klientela a obchodní cestující ocení možnost přímého připojení na internet prostřednictvím Wi-Fi sítě.

Telefonické hovory mohou být uskutečněny z hotelových telefonů, kterými je možno objednávat doplňkové služby prostřednictvím recepce nebo restaurace, volání v rámci hotelu je zdarma. Všechny informace o službách hotelu, hotelový jídelní lístek, ceny a turistické tipy jsou umístěny v hotelových deskách.

Restaurace
Rytířský sál hotelové restaurace odráží atmosféru konce 17. století. Původně se zde nacházela jízdárna. Dnes patří Rytířský sál díky bohaté výzdobě historickými zbraněmi a dekoracemi a díky interiéru s klenutými stropy k jedné z nejpřitažlivějších restaurací Prahy. Na hosty zde dýchá středověká atmosféra dotvářená citlivě volenou dobovou hudbou. Při troše štěstí se zde právě v době Vaší návštěvy může strhnout neopakovatelný rytířský turnaj za doprovodu krásných tanečnic a vystoupení tureckého fakíra. Váš hluboký zážitek pomůže dotvořit umění našich mistrů kuchařů společně s profesionálním servisem. Nabídka vinného lístku, který je zaměřen na vysoce kvalitní vína tuzemské produkce už jen podtrhne příjemně strávený čas v prostředí Rytířského sálu.

Od 7:00 ? 10:00 hod. se v klimatizovaném Rytířském sále podává bohatá bufetová snídaně s živou hudbou (klavírní doprovod). Přejete-li si u nás pouze posnídat, nabídneme Vám snídaňový servis za 300,- Kč na osobu. Restaurace je v provozu od 11:30 ? 22:00. Hotelový bar Vám připraví Váš oblíbený nápoj od 11:30 ? 23:00

Etážový servis poskytujeme denně od 7:00-22:00 hod. za příplatek 20% k cenám jídelního a nápojového lístku.

Konferenční prostory
Pro obchodní a business klientelu je v hotelu k dispozici několik konferenčních prostor a hotelových salonků s běžnou konferenční technikou. Velký kongresový prostor a několik menších salonků nabízí variabilní uspořádání konferenčních, jednacích a školících akcí až pro 100 účastníků. Výzdoba prostor je v rytířském stylu, odtud také název Rytířský sál. Paralelní oddělená jednání či prezentace mohou probíhat současně aniž by se vzájemně účastníci rušili.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  přistýlka  Transfer z letiště
1-4 
sezóna I
15.01. - 31.03.
02.11. - 07.12.
11.12. - 29.12.
69
76
32
22
sezóna II
02.-14.01.
26.06. - 31.08.
16.10. - 01.11.
08.-10.12.
81
90
39
22
sezóna III
01.04. - 25.06.
01.09. - 15.10.
104
117
48
22
sezóna IV
21-24.04.
29-30.04.
02.-04.06.
10-12.06.
124
131
62
22
sezóna V
23-25.06.
30.12. - 01.01.
180
196
69
22

Rezervace - kapacita volných pokojůCena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZKStorno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}