ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Jessenius


Kategorie: * * *
město / kraj: Karlovy Vary
Adresa: Stará Louka 36, CZ-360 01 Karlovy Vary

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: jessenius@mail.ohp.cz

-

Spa Hotel Jessenius Karlovy Vary


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * TV * telefon * hair dryer * restaurace


Spa Hotel Jessenius Karlovy Vary Spa Hotel Jessenius Karlovy Vary Spa Hotel Jessenius Karlovy Vary Spa Hotel Jessenius Karlovy Vary Spa Hotel Jessenius Karlovy Vary Spa Hotel Jessenius Karlovy Vary Spa Hotel Jessenius Karlovy Vary Spa Hotel Jessenius Karlovy Vary Spa Hotel Jessenius Karlovy Vary Spa Hotel Jessenius Karlovy Vary Spa Hotel Jessenius Karlovy Vary

Popis:

Jessenius Lázeňský hotel se nachází na hlavním cestě v blízkosti kolonády v Karlových Varech, Karlovy Vary, 200 metrů od Vřídla. Nabízíme komfortní ubytování v plně zařízených pokojích, vlastní spray terapie a velký výběr Spa postupů.

Pokoje
Hosté přijíždějící do Karlových Varů si na odpočinek a léčebné procedury a terapie, které by mohou trvat několik týdnů. Z tohoto důvodu jsme udělali 37 moderně zařízených pokojů (jedno jednolůžkoví,34x dvoulůžkové apartmány, a 2x), velmi příjemný a pohodlný. Pokoje jsou prostorné s velkou postelí, vysoká matrace, protiallergické ložní prádlo, pracovní stolek, křesla, kabelová TV, telefonem a lednicí. V koupelně najdete vanu nebo sprchový koutek, umyvadlo velkým zrcadlem, poličky, WC, fén a věšák na ručníky.

Pokoje jsou pěkně zdobené a je měkký koberec na podlaze. Některé pokoje mají výhled na kolonády a také mají balkon. Pokoje nejsou klimatizované, ale vždy je chladný čerství vzduch od jezera. Extra lůžka a postýlky jsou k dispozici na vyžádání. Máme připraveny nekuřácké a kuřácké pokoje.

O Spa Hotel Jesseniusu
Přihlášení je od 2 hodin, odhlášení až do poledne. Máme hotel lékaře, který může doporučit lázeňské procedury na základě lékařského vyšetření. Následující postupy jsou k dispozici: pitné kúry, dietní stravování, masáže, termoterapie, inhalace a koupele v minerální vodě. Máme restaurace a letní terasu s výhledem na kolonádu. Polopenze a plná penze jsou k dispozici na vyžádání, a můžete si vybrat z 8 různých nabídek, mezi nimi i vegetariánské stravování. Restaurace je otevřena od 9 hod. do 22 hodin.

Bohatá bufetová snídaně se podává v restauraci od 7 do 10 hodin, s širokou paletou teplých i studených pokrmů, variací sýrů, uzenin, ovoce, zeleniny, cereálií, jogurty různých příchutí, čerstvé pečivo, káva a čaj. Pokud budete chtít odejít dříve, může být zabaleno snídaně.

Přijímáme platební karty pro platby: Amex, EC / MC, VISA, Diners Club a JCB. Obchodní a administrativní služby jsou k dispozici na recepci a my také prodáváme nápoje, občerstvení, cigarety a suvenýry. V hotelu máme speciální místnost pro uložení zavazadel zdarma. Jsme schopni zajistit rekreační aktivity pro naše hosty, jako je například jízda na koni, lety balónem, vyhlídkové lety, golf, lyžování, tenis a ricochet.Parkoviště je k dispozici na 300 Kč / auto / den.

Příjezd
Z letiště Karlovy Vary (7 km), je?te autobusem 8 a vystupte na stanici Na Vyhlídce, přestupte na autobus 2 a vystupte na stanici Divadelní náměstí. Pokud jedete vlakem a vystupte na horní nádraží (6 km), je?te autobusem 13 do stanice Tržnice, pak dostanete na autobus 2, a to všechno až do terminálu (Divadelní náměstí). Pokud vystoupíte na Dolním nádraží (5,5 km), je?te autobusem 2 ze stanice Náměstí Horákové do stanice Divadelní náměstí.

Specialní balíky
1) Léčebný balíček na 14 dní
Balíček obsahuje 14 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, polopenzi a léčení, lékařskou prohlídku, 10x procedur a návštěvu Muzea Jana Bechera.

2) Relaxační balíček na 7 dní
Balíček zahrnuje 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, polopenzi a ošetření, 2x použití whirlpool, 2x masáž a návštěvu Muzea Jana Bechera.

3) Léčebný balíček pro seniory na 21 dnů
Balíček obsahuje 21 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, polopenzi a léčení, lékařskou prohlídku, 42x procedur a návštěvu Muzea Jana Bechera.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový  čtyřlůžkový  halfboard  full board 
sezóna I
03.01. - 31.03.
01.11. - 27.12.
43
56
72
72
9
18
sezóna II
01.04. - 31.10.
28.12. - 02.01.
58
86
98
98
9
18


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}