ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Jean de Carro


Kategorie: * * * *
město / kraj: Karlovy Vary
Adresa: Stezka Jeana de Carro 4-6, Karlovy Vary 360 01, Česká Republika

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: jeandecarro@mail.ohp.cz

-

Hotel Jean de Carro


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * telefon * SAT TV * minibar * restaurace * bar * terrace * konferenční místnost


Hotel Jean de Carro Hotel Jean de Carro Hotel Jean de Carro Hotel Jean de Carro Hotel Jean de Carro Hotel Jean de Carro

Popis:

Nově otevřený hotel Jean de Carro**** s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí leží přímo v srdci lázeňského centra Karlových Varů.

Hotel Jean de Carro nabízí celkem 32 vkusně zařízených hotelových pokojů a apartmánů, vybavených telefonem a satelitní televizí. V apartmánech najdete dále halu, šatnu, prostorný obývací pokoj a ložnici, nechybí samozřejmě koupelna, minibar, satelitní televize a telefon. Ze všech pokojů je jedinečný výhled na lázeňské panorama Karlových Varů.

Gourmet restaurant
Pečlivě prostřený stůl, pestrý jídelní lístek a pozorná obsluha učiní z návštěvy našeho Gourmet restaurantu kulinářský zážitek. Nechte se tedy okouzlit naší kuchyní a vychutnejte si své jídlo v Gourmet restaurantu.

Lobby bar & terasy
V těsném sousedství recepce najdete Lobby bar. Vedle tradičně bohatého výběru nápojů a koktejlů nabízí svým hostům také jedinečnost atmosféry své malé hotelové galerie. Pohled na nádhernou scenérii karlovarské lázeňské zóny, majestátní Chrám Marie Magdaleny, turisticky atraktivní Vřídlo se svou kolonádou či na klidně a pokojně tekoucí řeku si pak můžete vychutnat z hotelových teras: letní terasy nebo gril terasy.

Konferenční sál
Pokud vedete jednání jen v úzkém kruhu nebo hodláte oslavovat ve velké společnosti - ten správný rámec Vaší akce máte u nás vždy zaručen. Důvěřujte naší dlouholeté zkušenosti a můžete jako hostitel bezstarostně slavit se svými hosty, neboťo to ostatní se už postaráme my. Profesionální průvodci, příjemná atmosféra a úchvatný pohled na Vřídelní kolonádu pro Vás učiní tento den nezapomenutelným.

Wellness centrum Thermarium & Wellness Atrium bar
Zdraví a dobrá fyzická kondice - to jsou jedny z priorit dnešního moderního člověka. V Thermariu, našem wellness centru, Vám nabízíme široký výběr lázeňských a relaxačních procedur. Dopřejte si tedy nejrůznější druhy masáží, saunu nebo whirlpool - vše pod odborným dohledem našeho profesionálního personálu. Příjemnou atmosféru dotváří i Wellness bar se svou širokou nabídkou zdravých a osvěžujících nápojů a pokrmů.

Služby: telefon, SAT-TV, hala, šatna, prostorný obývací pokoj, minibar, restaurace, lobby bar, terasy, konferenční sál, wellness-centrum, bar

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  dvoulůžkový pro 1 osobu  Junior Suite  Junior Suite
pro 1 osobu 
nízká sezóna
04.01. - 20.04.
15.10. - 28.12.
87
101
87
116
96
hlavní sezóna
20.04. - 15.10.
28.12. - 04.01.
119
141
119
159
136 parkoviště  street
parking 
 přistýlka  pets  halfboard  full board 
v celém roce
6
5
21
7
17
25


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:
www.ohp.cz

{imagealt} {imagealt}