ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Ibis Plzen


Kategorie: * * *
město / kraj: Plzeň
Adresa: Univerzitni 65, CZ-301 00 Plzeň

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: ibisplzen@mail.ohp.cz

-

Hotel Ibis Plzen


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * klimatizace * SAT TV * hair dryer


Hotel Ibis Plzen Hotel Ibis Plzen Hotel Ibis Plzen

Popis:

Tříhvězdičkový Hotel Ibis Plzen se nachází v blízkosti plzeňské univerzity v klidné části komerční zóny Borská Pole. Nabízíme klimatizované pokoje s Wi-Fi připojení, LCD TV, restauraci a non-stop Lobby bar.

Pokoje
Hostům nabízízme 130 pokojů (dvoulůžkové, trojlůžkové) Ibis nové generace s klimatizací, Wi-Fi, LCD TV, fénem a službou buzení.

Služby
O pohodlí našich hostu se stará 24 hodinová recepční služba. Podáváme denně bohatou bufetovou snídani. Restaurace Sud & Cie nabízí vynikající výběr pokrmů z mezinárodní i místní tradiční kuchyně. K restauraci patří i terasa. Otevřeno máme denně od 6:30 do 24:00 hodin. Lobby baru servírujeme kávu, širokou škálu alkoholických a nealkoholických nápojů. Pro obchodní jednání, školení, semináře jsou k dispozici 2 konferenční místnosti. Máme také parkoviště pro 80 aut.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový 
v celém roce
63
72
84


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}