ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Ibis Praha Mala Strana


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Plzenska 14, CZ-150 00 Praha 5

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: ibismalastrana@mail.ohp.cz

-

Hotel Ibis Mala Strana Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * klimatizace * TV * internet * hair dryer


Hotel Ibis Mala Strana Praha Hotel Ibis Mala Strana Praha Hotel Ibis Mala Strana Praha Hotel Ibis Mala Strana Praha Hotel Ibis Mala Strana Praha Hotel Ibis Mala Strana Praha Hotel Ibis Mala Strana Hotel Ibis Mala Strana Hotel Ibis Mala Strana

Popis:

Hotel Ibis Mala Strana se nachází v historickém centru Prahy nedaleko od Karlova mostu, Staroměstského náměstí a Václavského náměstí. Nabízíme pokje s klimatizací, Internet zdarma, parkoviště a salonky.

Pkoje
K dispozici máme 225 pokojů s klimatizací, TV, rádiem, připojením Wi-Fi, telefónem, koupelnou a fénem. Máme 3 speciální pokoje pro tělesně postižené hosty.

Služby
Hotelová recepce je otevřena 24 hodin denně, kde si můžete koupit také vstupenky na koncert, divadlo,.... Nabízíme také parkoviště s kapacitou 35 míst. K uschování cenných předmětů je vám k dispozici sejf na recepci. V Restauraci L'ESTAMINET si můžete ochutnat tradiční i moderní jídla.

Rezervujte si Transfer z letiště do Hotelu Ibis Mala Strana.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  snídaně  parkoviště 
v celém roce
50
55-62
11
22

Rezervace OnlineCena ne obsahuje snídani.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}