ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel 16


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Katerinská 16, CZ-128 00 Praha 2, Česká Republika

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: hotel16@mail.ohp.cz

-

Hotel 16 Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * internet * laundry


Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha Hotel 16 Praha

Popis:

Hotel 16 U Sv. Kateřiny je malý, luxusní, rodinný, čtyřhvezdičkový hotel v centru Prahy (Nové Město), který nemá marketingový finanční rozpočet jako mají velké hotelové řetězce, takže naším cílem je poskytovat ještě lepší služby s cílem šířit zprávy o našem hotelu. Náš hotel je situován jen pár kroků od historických a kulturních atrakcí jako je Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Karlův most, Národní muzeum a Národní divadlo.

Naší filosofií je: "Žádný požadavek pro nás není příliš velký a žádný detail příliš malý"

Pokoje
Nabízíme pokoje čtyř kategorií: jednolužáky, dvoulužáky, trojlužáky a junior suite. Všechny pokoje jsou elegantně stylizované a vybavené moderním zařízením. Jsou také klimatizované, mají plně zařízenou koupelnu a na každém pokoji je možnost vysokorychlostního připojení k internetu. Pokoje jsou situované "do ulice" nebo "do zahrady". Ceny pokojů zahrnují snídani, místní poplatky a využití internetového připojení. Domácí mazlíčky v našich pokojích neubytováváme.

Jednolůžkový pokoj: s "queen-size" nebo "regular-size" postelí, koupelnou situován směrem k zahradě či do ulice.

Dvojlůžkový pokoj: možnost volby mezi manželskou postelí a dvěma oddělenými postelemi. Pokoj je elegantně zařízený. Možnost volby mezi pokojem s výhledem do ulice a výhledem do zahrady.

Junior suite: Místnost pro sezení s psacím stolem je oddělená chodbou s koupelnou od ložnice, která je situována do ulice nebo do zahrady. V tomto pokoji lze ubytovat bud' 3 dospělé lidi nebo 2 dospělé + 2 děti.

Do  vybavení místnosti patří následující: TV, rádio, telefon, mini-bar, koupelna s bidetem,  zrcátko, fén,možnost nechat si vyžehlit Vaše oblečení, trezor, dětská postýlka na vyžádání a detektory kouře. Můžete si vybrat mezi kuřáckým a nekuřáckým pokojem. 24-hodinová pokojová služba je k dispozici.

Děti do 6 let ubytováváme zdarma. Za děti ve věku od 6 do 12 si üčtujeme 300 kč/ noc. Dětské postýlky jsou k dispozici zdarma.

Služby
Hotel 16 má soukromé parkoviště, jehož použití je zahrnuto v ceně pokoje. Prostory pro parkování jsou zamluvitelné, takže nám prosím dejte vědět předem, pokud potřebujete parkovací místo. Pokud nejsou k dispozici žádná hotelová parkovací místa, můžeme doporučit garáže asi 5-minut chůze od nás (cena: 19 EURO / den). V našem hotelu jsou také volně k dispozici počítače, tiskárna a foto-kopírka, která se nachází v prostorách recepce. Check-in je od 14:00, zatímco checkout je stanoven na poledne.

Náš hotel disponuje také malou konferenční místností s kapacitou okolo 20 lidí, kde je volně k dispozici počítač a přístup k internetu (kabelové nebo wifi připojení). Pro platbu kreditní kartou přijímáme následující typy karet: Visa, American Express, Mastercard.

Umístění a okolí hotelu
Hotel je umístěn v blízkosti botanické zahrady a pouhých 8 minut chůze od Václávského náměstí, které je vstupní branou do Starého města. Karlovo náměstí, se svou gotickou Novoměstskou radnicí, se nachází téměř za rohem. Odsud nám cesta potrvá pouhých 5 minut chůze k Národnímu divadlu, břehu Vltavy a slavné kavárně Slavia. Tramvaj číslo 22 vás zaveze k hornímu vstupu do areálu Pražského hradu, přičemž tramvajová zastávka se nalézá v bezprostřední blízkosti našeho hotelu. Přímo v naší recepci je možné zakoupit si jízdenku MHD.

Při cestě z letiště lze využít jak městskou hromadnou dopravu, tak námi sjednaný odvoz z letiště přímo k nám do hotelu za pevně stanovenou částku 22 EUR za jednu cestu, pro 1 - 4 osoby. Pokud zvolíte hromadnou dopravu, je?te autobusem číslo 119 z letiště do stanice Dejvická, kde přestoupíte na metro linky A a dále vystoupíte ve stanici Muzeum. Zde přesednete na metro linky C a pojedete až do stanice I. P. Pavlova (pouze jedna zastávka). Odsud se vydáte směrem dolů z kopce, přejdete víceproudovou silnici a dále budete pokračovat Kateřinskou ulicí, jež je souběžná s hlavní ulicí, kde jezdí tramvaje. Po 5 minutách chůze od stanice metra narazíte na Hotel 16, který se nachází na vaší levé straně, stejně jako Botanická zahrada.

Z Hlavního nádraží (vlakové) pojedete metrem linky C (červená linka) do stanice I. P. Pavlova, dále viz. instrukce výše.

Současné speciální nabídky!
Zapla?te 5 a zůstaňte 6!
Pokud zaplatíte pět nocí, jako dárek od nás dostanete další (šestou) noc zdrarma. Prosím, pro potvrzení této nabídky se nejprve obra?tě e-mailem na naši recepci, jelikož během svátků tato akce může pozbývat platnosti.





Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový  Junior Suite  junior suite pro 2 osoby  Transfer z letiště
1-4 
hlavní sezóna
03.01. - 01.05.
23.06. - 27.12.
106
132
166
109
139
22
top sezóna
01.05. - 23.06.
27.12. - 03.01.
109
139
177
113
147
22


Cena obsahuje snídani a daně.

SPECIÁLNÍ NABÍDKY





Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)



Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}