ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Happy Apartments


Kategorie: apartmán
město / kraj: Praha
Adresa: Betlémské náměstí 254/3, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: happyapartments@mail.ohp.cz

-

Happy Apartmány Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* Apartment * TV * parkoviště * hair dryer


Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha Happy Apartmány Praha

Popis:

Happy Apartments nabízí levné a pohodlné ubytování na Praze 1, 500 metrů od Karlova mostu. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň a bezplatný, bezdrátový internet. Prkovací možnost před budovou.

Apartmány
K dispozici máme  58 apartmánů pro krátko- a dlouhodobý pobyt. Apartmány jsou vybaveny  plně vybavenou kuchyňkou, ledničkou, sporákem, nádobí, příbory, kávovarem, záclony, koupelnou, toaletou, fénem, ručníky a ložním prádlem. Apartmány mohou ubytovat 1-6 osob.

Standardní dvoupokojový apartmán: 55 m2, ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s pohovkou
Superior dvoupokojový apartmán: 60 m2, LCD-TV v obývacím pokoji a podlahové vytápění v koupelně.
Standardní třípokojový apartmán: 85 m2, jedna ložnice s dvoulůžkem, jedna ložnice s 2 jednotlivými lůžky, obývací pokoj s pohovkou.
Superior třípokojový apartmán: 90 m2, 2 ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s pohovkou, LCD-TV, DVD přehrávač, bar a 2 koupelny s podlahovým vytápěním.

Služby
Parkování stojí 15 EURO/24 hodin. Check-in je od 13:00 do 18:30 hodin a check-out je  od 9:00 do 11:00 hodin. Ubytování pro děti do 3 let je zdarma. Dětské postýlky jsou k dispozici: 15 EURO/noc. Přistýlky pro větší děti a dospělé stojí 25 EURO/noc. Domácí zvířata jsou povolena na požádání (bez poplatku).

Objednejte si levný transfert z letiště na následující stránce: taxi z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 apartmán  parkoviště  Transfer z letiště
1-4 
v celém roce
55-159
15
22


Cena ne obsahuje snídani.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}