ONLINE HOTELS PRAGUE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Zoologická zahrada


Průvodce pažskćh hotelů:
Apartmány v Praze

Průvodce Prahou:
Karlův most
Staroměstské náměstí
Staroměstská radnice
Staroměstský orloj
Chrám svatého Víta
Národní muzeum
Václavské náměstí
Pražský hrad
Zoologická zahrada
Ruzyňské letiště
Zlatá ulička
Dalekost od Prahy
Proč jet do Prahy?
Restaurace, pivnice
Části Prahy

Turistický průvodce po České republice:


Hotel Reservace
Až budete mít Prahu křížem krážem prochozenou a zatoužíte po troše klidu, dále od davů turistů v historickém středu města, běžte se podívat na pamětihodnosti v okolí města, aťuž jsou to dávná historická místa, nebo nová moderní.

Bezpochybně stojí zato vydat se patřičným metrem, tramvají, vlastním autem nebo pěšky na vzdálenější místa, odkud se Vám naskytne neobyčejný pohled na okolí.

Neobyčejný zážitek získáme v zoologické zahradě, založené v roce 1921, rozkládající se na skalnaté vyvýšenině při pravém břehu řeky Vltavy. Její rozloha je více než 64 hektarů a do její horní části můžeme vyjet lanovkou.

V zoologické zahradě se nachází 2500 zvířat, patřících k 500 druhům. Kromě toho je tu 50 druhů, které jsou ve volné přírodě ohroženy vymřením. Zdejší návštěvníci jsou jediní, kteří si mohou prohlédnout divoké koně Převalského, předky dnešních koňů. Zoologická zahrada je proslulá tím, že dosáhla vynikajících výsledků při chovu divokých koček, vlků, žiraf, antilop, plameňáků, goril a orangutánů..

Nedávno byly otevřeny dva nové výběhy . jeden pro lvy, tygry a jiné kočkovité šelmy, druhý pro ostatní zvířata.www.ohp.cz | Contact us

Email: office@ohp.cz

All rights reserved.