ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Green Lobster


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Nerudova 43, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: greenlobster@mail.ohp.cz

-

Hotel Residence Green Lobster Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * minibar * hair dryer * bathroom * trezor * radio clock * room service * telefon * conference room * bar * internet * pets allowed


Hotel Residence Green Lobster Praha Hotel Residence Green Lobster Praha Hotel Residence Green Lobster Praha Hotel Residence Green Lobster Praha Hotel Residence Green Lobster Praha Hotel Residence Green Lobster Praha Hotel Residence Green Lobster Praha Hotel Residence Green Lobster Praha Hotel Residence Green Lobster Praha Hotel Residence Green Lobster Praha

Popis:

Residence Hotel Green Lobster - je luxusní čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází v historickém centru Prahy, v malebném a romantickém prostředí Nerudovy ulice. Vznikl velice náročnou a citlivou rekonstrukcí historického domu č. p. 43, U zeleného raka a domu č. p. 41, U tří stupňů.  Jde o objekty z počátku 14. století, které byly mnohokrát přestavěny až do dnešní barokní podoby. Jejich šarm, stylové prostředí a individuální přístup ve spojení s jejich jedinečnou polohou v bezprostřední blízkosti Pražského hradu a Karlova mostu vytvářejí z Residence Green Lobster místo vhodné i pro ty nejnáročnější hosty přijíždějící do Prahy jak za odpočinkem, tak za obchodem.

Kapacita hotelu činí 20 pokojů. Každý z nich je vybaven originálním stylovým nábytkem vyrobený na míru a mnohé stropy mají ručně malované ornamenty. Všechny pokoje jsou zařízeny telefonem, LCD televizí se satelitem, minibarem, bezpečnostním trezorem, připojením k internetu a vlastní koupelnou se sprchou či vanou, fénem a toaletními potřebami.

Prostorné a exkluzivně zařízené pokoje typu deluxe a executive suite, které jsou navíc vybaveny CD, DVD přehrávačem a županem Vám pomohou učinit Váš pobyt ještě příjemnějším.

Všechny pokoje typu executive suite jsou odlišně zařízeny každý v jiném stylu a barvách a jsou pojmenovány podle významných historických osobností spojených s minulostí Prahy. Jeden z pokojů má k dispozici malý balkónek s nezapomenutelným výhledem na Hradčany a jeho okolí.

V přízemí hotelu je hostům k dispozici moderní útulný bar Caffé Green Lobster, kde se v ranních hodinách podávají snídaně formou bufetu a přes den si zde můžete vybrat z bohaté nabídky nápojů, salátů a studené kuchyně. Pod restaurací se nacházejí 2 podzemní klenbová patra, která jsou svojí výjimečností a separátní pozicí ideálním místem pro pořádání seminářů, konferencí, společenských oslav, privátních party atd.

Recepce zprostředkuje hostům veškeré služby spojené s pobytem, jako jsou taxi, rezervace míst v restauracích, kulturních a společenských akcí, letenek, turistické průvodce, lékařské prohlídky, pronájmy aut a další.

Residence Hotel Green Lobster Vám zaručí neopakovatelnou atmosféru v jednom z nejkrásnějších koutů Prahy, kam se budete rádi vracet.

Služby: LCD TV, přehrávač DVD a CD, minibar, trezor, klimatizace, Internet ve suitech

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  jednolůžkový
de Luxe 
 dvoulůžkový
de Luxe 
 Executive Suite  Transfer z letiště
1-4 
nízká sezóna
01., 02., 03.
11., 12.
65
90
75
110
135
22
střední sezóna
07., 08.
85
120
100
140
170
22
hlavní sezóna
04., 05., 06.
09., 10.
100
140
110
160
200
22
slivestr
135
195
175
220
250
22


Cena obsahuje snídani a daně.

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Ceny dané v EUR/CZKStorno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}