ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Green Garden


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Fügnerovo náměstí 4, CZ-120 00 Praha 2

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: greengarden@mail.ohp.cz

-

Hotel Green Garden Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * internet * klimatizace * telefon


Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha Hotel Green Garden Praha

Popis:

Hotel Green Garden je čtyřhvězdičkový rodinný hotel v centru Prahy v blízkosti Václavského náměstí. Nabízíme renovované, plně vybavené pokoje, restauraci a wellness centrum.

Pokoje
K dispozici máme 60 elegantně zařízených pokojů. Pokoje v nejvyšším patře mají nádherný výhled na Pražský hrad. Všechny pokoje jsou nekuřácké a máme 2 speciálně zařízené pokoje pro tělesně postižené. Přistýlky por děti do 6 let jsou zdarma. Check-in: od 14:00 hod, check-out: do 12:00 hod.

Vybavení pokojů: koupelna s vanou nebo se sprchou, SAT-TV, telefon, minibar, set pro přípravu kávy a čaje, bezplatný Internet, sejf, klimatizace, fén, psací stůl, místo pro sezení. Na některých pokojích najdete v koupelně také bidet.

O Hotelu Green Garden
Naše recepce je otevřena 24 hodin denně. V lobby je k dispozici zdarma počítač s internetem. Wellness centrum nabízí saunu, whirlpool a masáže. Ve veřejných prostorách hotelu je zdarma Wi-Fi.

Parkovací možnost: v garáži 300 metrů od Hotelu Green Garden. Cena: 20 EURO/den. Parkování přd hotelem stojí 10 EURO/den (rezervace předem je nutná).

Objednejte si taxi transfer z letiště do Hotelu Green Garden.

Restaurace
Restaurace Green Garden se nachází v zimní zahradě hotelu. Nabízíme Vám české a mezinárodní speciality. Restaurace je otevřena od 11:00 do 22:30 hodin. Bufetovou snídani podáváme od 7:00 do 10:30 hodin.

Dejte si šálek kávy, víno nebo sendvič v lobby baru. Otevřeno od 10:00 do 23:00 hodin.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  apartmán  parkoviště 

43
54
119
20


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}