ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel General


Kategorie: * * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Svornosti 1143/10, CZ-150 00 Praha 5

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: general@mail.ohp.cz

-

Hotel General Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * klimatizace * Apartment * bathroom * buffet breakfast * garage * elevator * sauna


Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha Hotel General Praha

Popis:

Hotel General je exkluzivní butikový hotel v centru Prahy. Historická budova hotlu stijí už na tomto místě od roku 1890 a byla úplně renovována v roce 2007. K dsipozici máme 20 klimatizovaných pokojů s jedinečnou atmosférou.

Pokoje
Ve všech pokojích najdete velký pracovní stůl a pohovku. Koupelny jsou vybaveny fénem, kosmetickým zrcátkem a vanou nebo sprchou s masážním koutkem. V koupelně jsou k dispozici dále toaletní potřeby Sutton & Foster. Vybavení pokojů: klimatizace, LCD-TV, Internet, telefon, minibar, trezor, přípojka pro notebook a čajovar/kávovar. V koupelně Apartmánu General nabízíme toaletní potřeby BVlgari.

Jednolůžkový pokoj
Elegantní jednolůžové pokoje jsou určeny pouze pro 1 osobu. Skládají se z předsíňky, ložnice a koupelny. V koupelně je sprch s masážním koutkem. Pokoje mají výhled na dvůr.

Dvoulůžkový pokoj
Tradiční a elegantní dvoulůžkový pokoj je určen pro 2 osoby. Skládá se z předsíňky, ložnice a koupelny. Pokoje mají v koupelně sprchu s masážním koutkem nebo vanu. Tyto pokoje sjou také klimatizované. Přistýlka a dětská postýlka je k dispozici na požádání.

Apartmán Junior
Tento prostorný apartmán se skládá z předsíňky, prostorné ložnice a luxusní koupelny. Ložnice má francouzská okná nebo sklápěcí okna. Jeden z těchto apartmánů je určen pro tělesné postižené osoby. Máme k dispozici kuřácké i nekuřácké apartmány.

Apartmán General
K hotelu patří 3 velké apartmány: Napoleon, Caesar a Albrecht z Valdstejna. Tyto apartmány jsou tvořeny vchodem, jednou prostornou ložnicí, obývacím pokojem a dvěma koupelnami. V hlavní koupelně je vana a v druhé koupelně masážní sprcha. Vybavení: 2x LCD TV, DVD přehrávače, počítač a Internet a v koupelně toaletní potřeby Bvlgari.

Restaurace, Vinárna
Restaurace Viva Victoria nabízí kvalitní středomořskou, francouzskou, řeckou a ruskou kuchyni a tradiční české speciality. Déle nabízíme vynikající česká a zahraniční vína.

Služby
Hotel nabízí následující služby: jednací místnost pro 12 osob (Internet, LCD TV, telefon), garáže s hydraulicky ovládaným vjezdem (20 EURO/den), sauna (k dispozici 24 hodin denně, 13 EURO/hodina).

Na následující stránce si můžete objednat transfer z letiště do Hotelu General Transfer z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  Junior Suite  suite  Transfer z letiště
1-4 

90-109
100-120
125-145
140-160
22


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}