ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

K+K Hotel Fenix


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Ve Smečkách 596/30, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: fenix@mail.ohp.cz

-

K+K Hotel Fenix Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * klimatizace * telefon * TV * radio clock * trezor * minibar * internet * hair dryer * parkoviště


K+K Hotel Fenix Praha K+K Hotel Fenix Praha K+K Hotel Fenix Praha K+K Hotel Fenix Praha K+K Hotel Fenix Praha K+K Hotel Fenix Praha K+K Hotel Fenix Praha K+K Hotel Fenix Praha K+K Hotel Fenix Praha K+K Hotel Fenix Praha K+K Hotel Fenix Praha K+K Hotel Fenix Praha K+K Hotel Fenix Praha

Popis:

K+K Hotel Fenix je exkluzivní, čtyřhvězdičkový hotel v samém centru Prahy (Praha 1), pouze pár kroků od Václavského náměstí. Náš hotel nabízí ideální ubytování, centrální umístění, bezplatný internet, saunu a posilovnu pro turisty i pro obchodní klienty.

Pokoje
K dispozici máme 127 pokojů. Stylové, elegantní pokoje jsou formovány čistými liniemi a teplými barvami. Vysoce kvalitní matrace a peřiny z prachového peří vám navíc zaručí hluboký spánek plný odpočinku.

Pokoje Classic: 14 m2, dvoulůžko nebo 2 jednotlivé postele, klimatizace, SAT-TV, zvukotěsná okna, telefon, rádio, přístroj na vaření kávy/čaje, psací stůl, trezor, minibar, bezplatný připojení k internetu přes Lan a Wi-Fi, elektronický systém zamykání, luxusní koupelna, fén ohřívač ručníků.
Pokoje Executive: 19 m2, dvoulůžko (queen-size) nebo 2 jednotlivé postele, stejné vybavení jako pokoje classic + župan, papuče, toaletní potřeby a LCD-TV.

K dispozici máme kuřácké i nekuřácké pokoje. Check-in je od 14:00 hodin a check-out je do 12:00 hodin. Ubytování pro děti do 6 let je zdarma. Dětskou postýlku vám na požádání zdarma zajistíme. Přistýlka pro děti od 6 do 12 let stojí 20 EURO/noc, pro starší děti a pro dospělé přistýlka stojí 40 EURO/noc. Pokojová služba: od 6:30 do 22:00 hodin.

Služby
Hotelová recepce je otevřená 24 hodin denně. Služby na recepci: okružní jízdy, rezervace stolů v restauraci, vstupenky, hlídaní dětí. Moderní Bar a Bistro je ideálním místem pro oběd nebo večeře. Teplá a studená jídla jsou podávána od 12:00 do 22:00 hodin. Wellness centrum hotelu nabízí saunu a posilovnu, masáže na požádání. Posilovna je otevřená od 7:00 do 22:00 hodin, sauna a odpočinková místnost jsou otevřeny od 16:00 do 22:00 hodin.

Business Lounge je ideálním místem pro práci i pro odpočinek. Vybavení: PC & tiskárna, vysokorychlostní připojení k internetu přes LAN a WLAN, mezinárodní tisk, čaj & káva volně k dispozici. K hotelu dále patří 2 konferenční místnosti s nejmodernější konferenční technikou.

Parkování v garáži stojí 25 EURO/24 hod. K dispozici máme jen 25 míst.

Na následující stránce si můžete objednat transfer z letiště do K+K Hotelu Fenix: Profesionální taxi služby z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 dvoulůžkový  Execuitve  parkoviště  Transfer z letiště
1-4 
v celém roce
100-150
125-175
25
22


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}