ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Eurostars Thalia


Kategorie: * * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Národní 13, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: eurostarsthalia@mail.ohp.cz

-

Eurostars Hotel Thalia Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * klimatizace * internet * trezor * telefon


Eurostars Hotel Thalia Praha Eurostars Hotel Thalia Praha Eurostars Hotel Thalia Praha Eurostars Hotel Thalia Praha Eurostars Hotel Thalia Praha Eurostars Hotel Thalia Praha Eurostars Hotel Thalia Praha Eurostars Hotel Thalia Praha Eurostars Hotel Thalia Praha Eurostars Hotel Thalia Praha Eurostars Hotel Thalia Praha Eurostars Hotel Thalia Praha Eurostars Hotel Thalia Praha Eurostars Hotel Thalia Praha Eurostars Hotel Thalia Praha

Popis:

5 hvězdičkový Hotel Eurostars Thalia se nachází v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí. Nabízíme pohodlné ubytování v luxusně vybavených pokojích.

Pokoje
Eurostars Thalia Hotel má k dispozici 125 komfortních pokojů. Některé pokoje jsou kuřácké a ostatní jsou nekuřácké. Pro rodiny a melé skupinky nabízíme také apartmány. 2 pokoje jsou speciálně vybavené pro tělesně postižené. Pokoje v posledním patře mají krásný výhled na Prahu a na hrad.

Dvoulůžkový a twin pokoje: LCD TV-SAT, internet, koupelna se sprchou nebo s vanou, fén, bezpečnostní schránka, telefon, psací stůl, rádio, klimatizace, láhev minerálky na pokoji při příjezdu.

Deluxe pokoje jsou stejně vybavené + bufetová snídaně, šampaňské víno a čokoláda na pokoji při příjezdu.

Další informace
Recepce hotelu je otevřená 24 hodin denně. Nabízíme také room service. V hotelu máme 2 jednací místnosti. V Restauraci ABC nabízíme středozemské, mezinárodní a české pokrmy.

Rezervujte si taxi z letiště do Hotelu Eurostars Thalia.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový  čtyřlůžkový  dvoulůžkový
de Luxe 
 parkoviště  Transfer z letiště
1-4 
v celém roce
74-94
79-99
89-109
99-169
99-139
22
22


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}