ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Continental


Kategorie: * * * *
město / kraj: Mariánské lázně
Adresa: Hlavní třída 230, 353 01 Mariánské Lázně, Česká Republika

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: continental@mail.ohp.cz

-

Hotel Continental Marianske lazne


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * TV * telefon * minibar * trezor * bathroom * hair dryer * balcon * buffet breakfast * sauna * plavecký bazén * konferenční místnost


Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne Hotel Continental Marianske lazne

Popis:

Čtyřhvězdičkový Hotel Continental provozuje společnost Garzotto Hotels a Resorts. V pořadí již druhý mariánskolázeňský hotel se nachází v centru města v blízkosti kolonády. Z hotelu je nádherný výhled do blízkého parku. Hotel je rozdělen do dvou budov Aida a Tosca. Wellnes Centrum hotelu Vám nabízí nepřeberné množství wellness a lázeňských procedur a v restauraci si můžete ochutnat speciality české i mezinárodní kuchyně.

Pokoje
Hotel je rozdělen do dvou budov Aida a Tosca. Tosca má kapacitu 14 pokojů de Luxe a Aida nabízí 27 standard pokojů. Vybavení: telefon, televizor (de Luxe - LCD TV), minibar, trezor, vlastní koupelna se sprchou či vanou, fén a toaletními potřeby. Mnohé z pokojů mají také svůj vlastní originální balkón.

Restaurace Rigoletto
Restaurace Rigoletto se nachází v přízemí hotelu. Kapacita restaurace je 50 ososb. Snídaně je podávána formou teplého bufetu. Večer je možno posedět u typických specialit a tradičního českého piva v útulné stylové pivnici, která je součástí hotelu.

Wellness & Spa
Wellness je životním stylem působícím jako prevence proti negativním důsledkům dnešní dynamické doby na lidské zdraví. Wellness klade důraz na celkovou rovnováhu člověka, pod kterou rozumí jak fyzické tak i psychické zdraví. Hotelovým hostům je k dispozici sauna a bazén s protiproudem a dalšími efekty. Nabízíme nepřeberné množství wellness a lázeňských procedur. Hlavně pro ženy je zde také kosmetika, manikúra a pedikúra. Pro hostovo pohodlí jsou samozřejmě připraveny župany, osušky či prostěradla.

Sály
V hotel najdete 2 sály. Sál Giuseppe Verdi je umístěn v přízemí hotelu Contintal. Má samostatný vchod, přístup je možný i přes hotelovou recepci. Kapacita: 200 osob.

Využití: plesy, společenské a hudební akce, módní přehlídky,divadelní představení, konference, školení

Zázemí: podium, molo, šatna pro hosty, bar, kuchyně, šatny pro učinkující, ozvučení a osvětlení sálu Salónek hotelu je také umístěn v přízemí. Má vlastní vchod, ale přístup přes hotelovou recepci a restauraci je také moňé. Kapacita 40 ososb.

Využití: společenské akce, firemní prezentace, školení

Uspořádání: divadelní, školní, restaurační, konferenční, T-stavba

Služby
V našem hotelu vám zajistíme rezervaci venkovního dvorce /haly v zimě/ v krásném tenisovém areálu, squashového kurtu, v případě zájmu zajistíme průvodce na kolech. V našem hotelu si můžete objednat golfový pobyt. Pro milovníky a skutečné znalce koní je zde možnost navštívit jezdeckou akademii SOŠ. Zajistíme také instruktora Nordic Walking. V případě že jste si nevybrali sport, zajistíme pro vás vstupenky na kteroukoli kulturní akci, která probíhá aktualně v Mariánských Lázních. Pro naše hosty je k dispozici i parkoviště.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  jednolůžkový
de Luxe 
 dvoulůžkový
de Luxe 
 přistýlka  halfboard  pets  parkoviště 
sezóna I
03.01. - 28.02.
20.11. - 19.12.
49
59
59
69
30
10
10
8
sezóna II
01.03. - 14.04.
10.06. - 25.08.
01.-19.11.
69
79
79
89
30
10
10
8
sezóna III
15.04. - 09.06.
26.08. - 31.10.
20.12. - 03.01.
89
99
99
109
30
10
10
8


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}