ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Chopin


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Opletalova 960/33, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: chopin@mail.ohp.cz

-

Hotel Chopin Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * internet * TV * telefon


Hotel Chopin Praha Hotel Chopin Praha Hotel Chopin Praha Hotel Chopin Praha Hotel Chopin Praha Hotel Chopin Praha Hotel Chopin Praha Hotel Chopin Praha

Popis:

3-hvězdičkový hotel Chopin se nachází na Praze 1, v snadném dosažení je Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Národní divadlo, opera a Pražský hrad. Naše centrální umístění, klimatizované pokoje, volný přístup k internetu, konferenční místnost činí z hotelu Chopin skvělou volbou jak pro obchodní cestující tak i pro turisty.

Pokoje
Nabízíme 80 pokojů s nastavitelnou klimatizací, poskytujeme zdarma vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu, koupelnu se sprchovým koutem a se záchodem, vysoušeč vlasů, pracovní stůl, TV se satelitním příjmem a telefonem. Kromě toho, pokoje jsou vybaveny čaj a kávovarem. Jeden z pokojů je vhodný pro tělesně postižené osoby také. Některé pokoje jsou k dispozici také pro kuřáky, zbytek je nekuřácké. Složení pokojů k dispozici: Dvoulůžkový pokoj (22 m2) se dvěma samostatnými lůžky, dvoulůžkový pokoj (22 m2) s manželskou postelí a rodinný pokoj (29 m2) s manželskou postelí a další rozkládací pohovka pro jednu dospělou osobu nebo dva děti.

Check-in je mezi 2 hod. a půlnocí, když check-out, je až do poledne ve dne odjezdu. Děti do dvanácti let mohou spát na pokoji zdarma. Dětské postýlky jsou k dispozici na vyžádání v ceně.

Služby
Hotel Chopin má 24-hodinovou recepci. Bohatá snídaně je zahrnuta v ceně ubytování a podává se v hotelové restauraci každý den od 7:00 do 10:30. Hotelový bar je skvělým místem pro relaxační drink a na popovídání po náročném dni: je otevřena mezi polednem a půlnocí. Máme 42 m2 konferenční místnost pro menší zasedání a vzdělávací programy. Má spoustu denního světla, standardní konferenční vybavení a Wi-Fi připojení k internetu. Kapacita 30 osob v divadelním stylu a 20 osob ve stylu  třída.

Lokalita
Chopin Hotel Praha se nachází přímo naproti "Hlavní nádraží" železniční stanice, na rohu ulici Opletalova a Jeruzalémská. Václavské náměstí je pouhých 300 metrů odsud. Pokud si přejete jet veřejnou dopravou, metro trasa C (červená) se zastaví na Hlavní nádraží, nebo se tramvají 3, 9, 14 nebo 24 do stanice "Jindřišská".

Pokud jedete do Prahy letadlem, neriskujte jízdu s nepříjemným taxikářem. Místo toho, vyberte spolehlivý taxi transfer do hotelu Chopin zde: Letiště Praha Taxi. Ceny jsou 22 EUR / transfer pro 1-4 osob, a 32 EURO / transfer pro 5-8 osob.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový  parkoviště  Transfer z letiště
1-4 

59-79
65-85
85-105
20
22


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}