ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hostel Chili


Kategorie: * *
město / kraj: Praha
Adresa: Pštrossova 7, Praha 1, Česká Republika

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: chili@mail.ohp.cz

-

Hostel Chili Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * central location * coffee machine * internet * kitchen facilities * trezor * shower * TV


Hostel Chili Praha Hostel Chili Praha Hostel Chili Praha Hostel Chili Praha Hostel Chili Praha Hostel Chili Praha Hostel Chili Praha Hostel Chili Praha Hostel Chili Praha Hostel Chili Praha

Popis:

Hostel Chili se nachází přímo v centru Prahy. Jen pár kroků od hostelu najdete známé Národní divadlo. Veškeré památky jsou dostupné pěší chůzí.

Pokoje:
Celková kapacita hostelu činí 98 lůžek. Hostel nabízí ubytování v jedno až osmilůžkových pokojích. Pokoje mají společné sociální zařízení na patře. Také kuchyňka je společná pro více pokojů. Pokoje jsou jednoduše zařízeny, některé jsou vybaveny palandami. Pokud chcete ušetřit, můžete si zarezervovat lůžka v dormitorech. Je možné si vybrat ze čtyř, šesti, osmi, deseti a dvanáctilůžkového pokoje. Dormitory jsou vybaveny bezpečnostními schránkami.

Služby:
Recepce hostelu je v provozu nepřetržitě a nabízí standartní služby jako například zajištění letištních transferů, túry, občerstvení. K použití je zde například zdarma i sejf a zavazadlová místnost. Internetové připojení je možné na recepci. Hostel má Wi-Fi připojení, je tedy možné použít i svůj vlastní notebook. Pokud s sebou nemáte vlastní počítač, je možné zdarma využít počítače na recepci. Cena ubytování také zahrnuje ručníky, povlečení, městský poplatek a DPH. Nástup na ubytování je možný o 14:00, v den odjezdu je pokoj nutné vyklidit do 10:00. Platba kreditními kartami není možná. Recepce přijímá pouze platby v hotovosti v českých korunách či eurech.

Parkování:
Blízko hostelu jsou k dispozici garáže ve Václavské ulici, kde je poplatek 500,-Kč na den.

Snídaně:
Kontinentální snídaně je také zahrnuta v ceně ubytování. Podává se každé ráno mezi 8:00 a 10:00 ve snídárně hostelu.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  čtyřlůžkový  snídaně  Transfer z letiště
1-4 
sezóna I
01.01. - 20.03.
01.11. - 25.12.
34
44
44
80 CZK
22 EURO
sezóna II
21.03. - 31.10.
26.12. - 31.12.
55
72
72
80 CZK
22 EURO


Cena ne obsahuje snídani.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}